Architektonická kancelář GeddesKaňka s.r.o. slaví deset let na českém trhu

Hlavní stránka / Architektura / Architektonická kancelář GeddesKaňka s.r.o. slaví deset let na českém trhu

31.1.2017

Architektonická kancelář GeddesKaňka s.r.o. slaví deset let na českém trhu Česko-britská architektonická kancelář GeddesKaňka s.r.o., se sídlem na pražském Smíchově plánuje sérii akcí, které chystá uspořádat na oslavu desátého výročí své úspěšné existence na trhu.

Prvním krokem k založení pražské kanceláře byla pro Clarka Geddese s Tomášem Kaňkou jejich společná práce na obchodním centru Olympia v Brně, která začala již v roce 2005, kdy se Tomáš Kaňka připojil k týmu Geddes Architects v Londýně. Krátce poté začal Tomáš projekt Olympia řídit, což ho časem přivedlo zpět do rodné České republiky. Tak se zrodil nápad na otevření nové firmy v Praze s původním názvem Geddes Architects Prague, nyní GeddesKaňka.
 
Ve svých počátcích se firma zaměřovala především na výstavbu nákupních center, ale od té doby se značně rozrostl tým GeddesKaňka i jeho portfolio. Tým se v roce 2015 přestěhoval do svých současných kanceláří v Tomkově ulici v Praze, a nabízí nyní komplexní služby v oblastech architektury, urbanismu, interiérů a developmentu. Důkazem úspěchu firmy je každoroční růst obratu, který od roku 2007 vzrostl o 900 procent.
 
 
 „To, co byla kancelář GeddesKaňka schopna do této doby dokázat, definitivně předčilo naše očekávání z doby před deseti lety. Věříme, že s růstem našeho týmu, ale i naší nabídky a počtu zakázek, bude následujících deset let ještě úspěšnějších! Naši zákazníci bezpochyby oceňují naši schopnost vést celý projekt samostatně; od jednání s dotčenými orgány, přes práci s dodavatelem stavby až po celkové dodání interiérů, a jsme si jisti, že od toho se odvíjí velká část úspěchu GeddesKaňka. Naším plánem je tuto strategii nadále rozvíjet,“ říká Tomáš Kaňka, ředitel kanceláře GeddesKaňka.
 
GeddesKaňka je mladá a dynamická architektonická kancelář, která nabízí expertízu v oblasti projektů nákupních center, polyfunkčních projektů a komerčních i rezidenčních celků, od rozsáhlých projektů až po rodinné domy. V současné době pracuje na několika různých projektech, včetně rozsáhlé rezidenční výstavby projektu Zlatý Lihovar, rezidenčního Viladomu Hloubětín a polyfunkčního projektu Opletalova.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Architektura | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Детские велосипеды киев velotime.com.ua
узнать больше

ソース
Všechna práva vyhrazena © 2018