ARKOS FORUM zveřejnilo program letošního ročníku

Hlavní stránka / Architektura / ARKOS FORUM zveřejnilo program letošního ročníku

30.3.2012

ARKOS FORUM zveřejnilo program letošního ročníku PRAHA - ARKOS FORUM – mezinárodní přehlídka novinek a technologií v oblasti udržitelné architektury – zveřejnilo definitivní program. Do Prahy se sjedou architekti a urbanisté z celé Evropy. Jana Revedin, prezidentka nadace LOCUS Foundation, v úvodu Hlavní přednášky představí pět architektů oceněných prestižní cenou GLOBAL AWARD FOR SUSTAINABLE ARCHITECTURE 2012. Letošní ročník ARKOS FORA se zaměřuje na udržitelné renovace.

Nadace LOCUS Foundation, která je jedním z partnerů ARKOS FORA, každý rok vyhlašuje ocenění za udržitelnou architekturu," říká Didier Montagné, ředitel ARKOS FORA, a dodává, že jedním z oceněných bude i Philippe Madec, který bude mít hlavní přednášku letošního ročníku ARKOS FORA.

Na tzv. Studijní den přijedou architekti z celé Evropy. České projekty bude reprezentovat studio ŠAFER HÁJEK architects společně s developerskou společností DEVELON CZ s.r.o., kteří představí udržitelnou přestavbu původního pivovaru Zlatovar v Opavě na multifunkční centrum. Hlavní program ARKOS FORA se koná 10. a 11. dubna v Praze a vstup na všechny akce je zdarma.

Výstava, která hlavní program ARKOS FORA doprovází, bude slavnostně zahájena v úterý 10. dubna večer a potrvá do 10. června. Z kapacitních důvodů je však nutná registrace předem, na přednášku Philippa Madeca na e-mailové adrese [email protected], na Studijní den na e-mailové adrese [email protected] Podrobný program naleznete na www.arkosforum.cz

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Architektura   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

купить аккумулятор в украине

обращайтесь teplostar.kiev.ua

www.eurobud.com.ua/bitumnaya-cherepitsa-ruflex-sota/
Všechna práva vyhrazena © 2018