IMMOFINANZ Group hledá kreativní řešení užívání budovy ABC v Praze

Hlavní stránka / Architektura / IMMOFINANZ Group hledá kreativní řešení užívání budovy ABC v Praze

12.8.2013

IMMOFINANZ Group hledá kreativní řešení užívání budovy ABC v Praze PRAHA -Společnost IMMOFINANZ Group vyhlásila ideovou soutěž YOU CREATE 2013, která má dát mladým firmám a tzv. „start-upům“ příležitost tvořit a realizovat své nápady s cílem vytvořit novou strategii k užívání budovy Airport Business Centre (ABC) v Praze. „Oslovujeme mladé start-upy z oblasti architektury, urbanismu, inženýrství, designu, reklamy a sociálního inženýrství,“ říká Eduard Zehetner, předseda představenstva společnosti IMMOFINANZ Group.

Podle jeho slov mnoho mladých firem naráží na stěnu nedostatečných zkušeností, přitom mohou mít velmi zajímavé nápady, které jsou kolikrát nejenom efektní, ale i velmi efektivní. „Je pravdou, že se nejedná o soutěž o nejbláznivější nápad, zcela určitě požadujeme po uchazečích projekt, který lze udržet po dobu několika let a který bude generovat příjmy,“ pokračoval Eduard Zehetner. Účastníci mohou rovněž předložit koncepty týkající se jak celé budovy, tak i využití její části.
 
Vítěz soutěže obdrží odměnu ve výši 10 tisíc eur. Současně vítěz bude mít možnost realizovat projekt v rámci smlouvy s IMMOFINANZ Group. Realizací vítězného návrhu účastník rovněž dostane šanci získat, či posílit své renomé na trhu a těžit ze sítě jedné z největších realitních společností v Evropě.
 
V porotě soutěže zasednou zástupci společnosti IMMOFINANZ Group, jmenovitě: Eduard Zehetner (předseda představenstva), Karin Kernmayer (ředitelka marketingu), Bettina Schragl (ředitelka pro korporátní komunikaci), dále pak Vít Máslo (ředitel urbanismu a strategie, CMC architects) a David Wittassek (partner, QARTA architektura), oba mají dlouholeté zkušenosti z oblasti urbanistické regenerace, které jsou ceněny odbornou veřejností. Členem poroty je také Eduard Forejt, národní ředitel ze společnosti Jones Lang La Salle, specializující se na pronájmy a strategie využitelnosti budov.
 
Uzávěrka soutěže je plánovaná na 1. 9. 2013 a vyhlášení výsledků na první týden v září 2013. Nejlepší nápady budou prezentovány v tisku a na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže. Více informací k podmínkám soutěže včetně registrace najdou zájemci na webu  www.youcreate.cz a na facebooku https://www.facebook.com/YouCreate2013 .

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Architektura | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

http://etalon.com.ua

steroid-pharm.com

www.diploma-home.com
Všechna práva vyhrazena © 2018