Marani Architects spolupracují s Rudolfem Vyhnálkem a Tomášem Jeníčkem

Hlavní stránka / Architektura / Marani Architects spolupracují s Rudolfem Vyhnálkem a Tomášem Jeníčkem

13.3.2017

 Marani Architects spolupracují s Rudolfem Vyhnálkem a Tomášem Jeníčkem Architektonické studio Marani Architects uzavřelo partnerství s Rudolfem Vyhnálkem ze společnosti CAD Consulting a pražským architektem Tomášem Jeníčkem. Nově vytvořené spojení umožní na českém trhu využívat nejnovější BIM (Building Information Modelling) technologie při přípravě architektonických projektů.

Společnost Marani Architects byla založena Vincentem Maranim, který se za uplynulých 17 let v České republice intenzivně zasadil o zavedení moderních stavebních postupů, zejména v segmentu kancelářské výstavby. Na projektech významných v tuzemském i regionálním měřítku se podílel během svého působení v americké společnosti Murphy/Jahn a následně v Cigler Marani.  Spojení s Rudolfem Vyhnálkem, průkopníkem BIM, představuje pro Marani Architects příslib implementace technologií nové generace do projektů studia v České republice i v zahraničí.

„BIM technologie se pro architekty rychle stává nepostradatelným nástrojem. Ve stále více zemích, například Spojených arabských emirátech, musí všechny státní či městské projekty vznikat s jejich využitím. Software Revit® v této oblasti představuje naprostou špičku,“ říká Vincent Marani.  Další novinkou je vznik společnosti I Rivet, již Marani Architects a CAD Consulting založili v Dubaji ve spolupráci s tamním partnerem. Zaměří se na poskytování poradenských služeb pro oblast využití BIM technologií v architektuře.
 
„Chceme architektům, inženýrům, generálním dodavatelům a subdodavatelům v Dubaji nabídnout služby BIM modelování. Vzhledem k tomu, že v roce 2016 vstoupil ve Spojených arabských emirátech v platnost zákon o jeho povinném využívání pro všechny státní projekty i všechny soukromé projekty s rozlohou větší než 30 000 metrů čtverečních, je zde stále větší poptávka po službách odborníků,“ vysvětluje Marani.
 
Na fotografii zleva: Rudolf Vyhnálek, Vincent Marani a Tomáš Jeníček

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Architektura | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

источник

Seo детальнее на сайте.
Стеллажи на зацепах читать на сайте.
Všechna práva vyhrazena © 2018