Začal druhý ročník soutěžní přehlídky THINK ARCH

Hlavní stránka / Architektura / Začal druhý ročník soutěžní přehlídky THINK ARCH

8.10.2013

Začal druhý ročník soutěžní přehlídky THINK ARCH PRAHA - Občanské sdružení Centrum české architektury vyhlásilo již druhý ročník THINK ARCH - přehlídky studentských prací a prací architektů do 40 let.Tématem letošního ročníku je udržitelnost a efektivnější využití materiálů a energie v architektuře.

Předmětem druhého ročníku přehlídky THINK ARCH jsou návrhy a realizace staveb, které vykazují prvky udržitelnosti, efektivnějšího využití materiálů a energie a zároveň kladou důraz na zvýšení kvality prostředí. Organizátoři hledají architektonicky kvalitní a invenční práce, které jsou svou koncepcí přínosné pro životní prostředí a kvalitu vystavěného prostředí. Centrum české architektury oslovilo pedagogy a studenty českých a slovenských vysokých škol, aby přihlásili školní práce.
 
Protože cílem přehlídky je propagace mladé a progresivní architektury, je druhá kategorie určena architektům do 40 let. „Máme za to, že právě tato věková skupina architektů po škole dnes potřebuje největší podporu. Proto jsme otevřeli i druhou kategorii, kde předpokládáme účast zajímavých realizací,“ říká Kateřina Obrazová, sekretář soutěže z Centra české architektury. 
 
Přehlídka bude v únoru 2014 pokračovat výstavou, kde budou představeny všechny přihlášené práce. Soutěžní přehlídka je vyhlášena v souladu se soutěžním řádem České komory architektů a její uzávěrka je 20. prosince 2013. Soutěžící mohou své práce přihlásit na webu www.thinkarach.cz.
 
THINK ARCH vyhlašuje občanské sdružení Centrum české architektury ve dvou kategoriích jako každoroční přehlídku studentských prací a prací architektů do 40 let. Předmětem přehlídky jsou návrhy a realizace staveb, které vykazují prvky udržitelnosti, efektivnějšího využití materiálů a energie a zároveň kladou důraz na zvýšení kvality prostředí. Soutěžní přehlídka je vyhlášena v souladu se soutěžním řádem České komory architektů.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Architektura | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://pillsbank.net

7776432.teplostar.kiev.ua

http://pillsbank.net
Všechna práva vyhrazena © 2018