Administrativní budova Crystal už má obsazených 80 procent plochy

Hlavní stránka / Developerské projekty / Administrativní budova Crystal už má obsazených 80 procent plochy

16.12.2015

Administrativní budova Crystal už má obsazených 80 procent plochy PRAHA - Developerská společnost GES REAL získala pro svou administrativní budovu Crystal nové významné nájemce. Tato originální 14podlažní dominanta Vinohradské ulice u stanice metra Želivského se stala zázemím pro Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra České republiky. Ta si pronajala přes pět tisíc metrů čtverečních kancelářských ploch a zhruba 315 metrů čtverečních pro své klientské centrum.

Novým nájemcem se stává také Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky, jejíž zaměstnanci se v blízké době nastěhují do kanceláří o celkové ploše přibližně 4400 metrů čtverečních. Administrativní budova Crystal disponuje celkem zhruba 13 000 metrů čtverečních moderních kancelářských ploch třídy A, podzemními garážemi se 121 parkovacími místy a skladovými prostory. Aktuální pronajatost budovy dosahuje 80 procent.
 
Mezi další nájemce budovy patří společnost GES GROUP FINANCE, s.r.o. ze skupiny GES, která si pronajímá kanceláře v nejvyšším nadzemním podlaží, naopak v přízemí objektu otevřela svojí pobočku společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., provozující síť lékáren Dr. MAX. „V současné době pracujeme na finalizaci dalších nájemních smluv. Můžeme tedy očekávat, že v nejbližší době bude budova téměř kompletně pronajata. Ukazuje se, že nájemci oceňují možnost mít reprezentativní kanceláře na dosah centra Prahy, na Vinohradské ulici, přitom s výborným napojením na všechny druhy dopravy,“ uvedl Václav Thoss, Senior Project Developer společnosti GES REAL, a.s.
 
Administrativní budova Crystal se přitom může pochlubit ekologickým certifikátem BREEAM na úrovni Excellent, což potvrzuje nejenom důraz developera na šetrnost k životnímu prostředí, ale zaručuje i nejvyšší komfort pro nájemce z hlediska úspor energií a čistoty vzduchu a prostředí v budově.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

GES Real - budova Crystal
Autor: Vojtěch Zikmunda

GES Real - budova Crystal

GES Real - budova Crystal
Autor: Vojtěch Zikmunda

GES Real - budova Crystal

GES Real - budova Crystal
Autor: Vojtěch Zikmunda

GES Real - budova Crystal

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

別れさせ屋 茨城県

www.fashioncarpet.com.ua

maxformer.com/shkafy-odezhnyye
Všechna práva vyhrazena © 2018