Administrativní komplex Classic 7 má nové nájemce

Hlavní stránka / Developerské projekty / Administrativní komplex Classic 7 má nové nájemce

26.6.2013

Administrativní komplex Classic 7 má nové nájemce PRAHA - Mezinárodní firma Lenovo a společnost Billa rozšířily řady nájemců administrativního komplexu Classic 7 developera AFI Europe. Obě firmy se stěhují do druhé fáze projektu, která byla dokončena loni na podzim. „Věříme, že zaměstnance firmy Lenovo budou brzy následovat i další společnosti, kterým se Classic 7 stane důstojným, moderním a stylovým zázemím pro úspěšnou realizaci svých obchodních aktivit. K dokonalému komfortu jistě přispěje i nový supermarket BILLA,“ říká Petra Fazekaš, Asset Manager AFI Europe Czech Republic.

Společnost BILLA v současnosti provozuje 204 prodejen po celé České republice a má přes šest tisíc zaměstnanců. První supermarket BILLA byl v ČR otevřen v roce 1991 v Brně. Majitelem tohoto potravinového řetězce je německá skupina REWE, která je největším obchodním řetězcem v oblasti prodeje potravin v Evropě. Společnost Lenovo je druhý největší výrobce počítačů na světě a lídr v PC Plus éře, který poskytuje uživatelům ve více než 160 zemích špičkové produkty a služby postavené na moderních technologiích. Druhou pozici zaujímá i na českém trhu.
 
Classic 7 Business Park v Praze 7 - Holešovicích je kancelářský objekt třídy A, kde se prolíná historie a současnost. Projekt je rozdělen do několika fází. První etapa byla dokončena v roce 2008 a vznikla rekonstrukcí dvou objektů bývalého holešovického parního mlýna z roku 1911 a stavbou moderní vestavby – mostu, který propojuje obě původní budovy mlýna.
 
Hlavní myšlenkou celého projektu je zachování a skloubení industriální architektury z počátku 20. století s nejnovějšími technologiemi a vytvořit výjimečný a nadčasový prostor. 2. fáze projektu byla dokončena na podzim roku 2012 a vznikl tak uzavřený areál 4 budov s vnitřním atriem a odpočinkovými zónami pro širokou veřejnost.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

минеральные масла для авто

ссылка topobzor.info

swiss-apo.com
Všechna práva vyhrazena © 2018