AFI Europe začala stavět třetí etapu projektu Classic 7

Hlavní stránka / Developerské projekty / AFI Europe začala stavět třetí etapu projektu Classic 7

14.1.2015

AFI Europe začala stavět třetí etapu projektu Classic 7 PRAHA - Společnost AFI Europe zahájila již třetí fázi výstavby úspěšného administrativního centra Classic 7 Business Park v pražských Holešovicích. Pro prostory v první a druhé fázi se společnosti podařilo získat nové nájemce, zároveň někteří ze stávajících nájemců expandovali. Celková obsazenost celého business parku tak momentálně dosahuje 85 proce

Třetí fáze projektu Classic 7, nová budova M, nabídne 6300 metrů čtverečních vysoce kvalitních a moderních kancelářských ploch třídy A, zázemí včetně skladových prostor a dostatek parkovacích míst v podzemních garážích. Budova vyroste ze strany u ulice U Uranie na místě stávajícího parkoviště před projektem. Dokončení třetí fáze Classic 7 s certifikátem BREEAM na úrovni Very Good je naplánované na konec prvního čtvrtletí příštího roku.

Dále pokračuje akvizice nových pronájmů. Více než 800 metrů čtverečních kancelářských prostor si pronajala společnost Department s.r.o., která zajišťuje výrobu a servis pro FTV Prima. Dalším novým nájemcem je společnost OCC, která bude provozovat retailovou jednotku Lenovo Services pro servis IT techniky.  Kromě nových nájemců si kancelářské plochy pronajímají i stávající nájemci. Konkrétně společnost VIG Property Prague, která poskytuje služby Executive Briefing Centra, expandovala o dalších téměř tisíc metrů čtverečních kancelářských ploch.
 
„Věříme, že třetí fáze projektu naváže na úspěch první a druhé fáze, pro které se nám stále daří získávat nové nájemce nebo prodlužovat smlouvy se stávajícími společnostmi. Zájem o Classic 7 potvrzuje jeho významnou pozici na mapě atraktivních administrativních projektů pražského kancelářského trhu,“ říká Kateřina Holická, Leasing Manager společnosti AFI EUROPE Czech Republic s.r.o.
 
Budova M, která doplní již čtyři stávající objekty, je poslední budovou v rámci Classic 7 Business Parku. Po jejím dokončení bude administrativní komplex zahrnovat celkem 35 tisíc metrů čtverečních pronajímatelných ploch. Součástí výstavby třetí fáze projektu bude i dokončení venkovních ploch kolem budovy, parkové úpravy, které dodají areálu i dostatek zeleně a odpočinkových zón.
 
Classic 7 Business Park v Praze 7 - Holešovicích je kancelářský objekt třídy A, kde se prolíná historie a současnost. Projekt je rozdělen do několika fází. První etapa byla dokončena v roce 2008 a vznikla rekonstrukcí dvou objektů bývalého holešovického parního mlýna z roku 1911 a stavbou moderní vestavby – mostu, který propojuje obě původní budovy mlýna. Hlavní myšlenkou celého projektu je zachování a skloubení industriální architektury z počátku 20. století s nejnovějšími technologiemi a vytvořit výjimečný a nadčasový prostor. Druhá fáze projektu byla dokončena v prosinci roku 2012 a vznikl tak uzavřený areál čtyř budov s vnitřním atriem a odpočinkovými zónami pro širokou veřejnost.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Classic7 Business Park - vizualizace třetí fáze

Classic7 Business Park - vizualizace třetí fáze

Classic7 Business Park - vizualizace třetí fáze

Classic7 Business Park - vizualizace třetí fáze

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.sellmax.com.ua

https://sellmax.com.ua

www.yarema.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018