Apartmány Medvědín jsou připraveny pro první nové obyvatele

Hlavní stránka / Developerské projekty / Apartmány Medvědín jsou připraveny pro první nové obyvatele

9.2.2014

Apartmány Medvědín jsou připraveny pro první nové obyvatele PRAHA/ŠPINDLERŮV MLÝN - Developerská společnost UBM úspěšně zkolaudovala Apartmány Medvědín ve Špindlerově Mlýně, které se nacházejí v těsné blízkosti dolní stanice sedačkové lanovky lyžařského areálu Medvědín. Projekt obsahuje 110 apartmánů, z nichž polovina je již prodána. Noví majitelé se do Apartmánů Medvědín budou stěhovat počátkem letošního léta.

Nízkopodlažní domy obsahují 110 stylových apartmánů s dispozicemi 1+kk až 4+kk s plochou od 34 do 143 metrů čtverečních, snídárnu s kavárnou a recepci. Přízemní apartmány mají k dispozici terasy s předzahrádkami, součástí těch ostatních jsou balkony. Každý apartmán má sklep v suterénu budovy pro odložení lyží a sportovního vybavení. V suterénu jsou umístěna také parkovací stání. Kavárna v rámci projektu bude k dispozici nejen jeho rezidentům, ale také široké veřejnosti, čímž rozšíří nabídku gastronomických služeb na Medvědíně. 
 
Architektura projektu pochází z architektonického studia ADNS a respektuje typické místní materiály. Fasády domů jsou obloženy modřínem a částečně přírodním kamenem. Okna a balkony jsou také z modřínu. Interiérům vládnou masivní podlahy s povrchovou úpravou v barvě dubu, dýhované interiérové dveře a k nim zvolené barevné kombinace obkladů a dlažby v koupelnách a na toaletách.
 
Součástí realizačního standardu je videotelefon a zabezpečovací zařízení s pohybovými čidly a zabudovanými magnety v okenních rámech.  K pohodlí uživatelů apartmánů přispějí služby hlavní recepce. Jednotlivé sekce budovy mezi sebou vytvářejí příjemný vnitřní prostor s prvky zahradní architektury, vhodný k odpočinku i k různorodým sportovním aktivitám.
 
 „Lidé stále vnímají rekreační bydlení jako atraktivní a také jako dobrou investiční příležitost. Špindlerův Mlýn si drží pozici vyhledávané stálice mezi českými rekreačními středisky. Díky stále se lepšící infrastruktuře a nabídce služeb i volnočasových aktivit není pouze výbornou destinací pro lyžování na víkendy, ale i pro celoroční pobyt,“ říká Margund Schuh, ředitelka UBM Bohemia.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Apartmany-Medvedin-exterier-2.jpg

Apartmany-Medvedin-exterier-2.jpg

Apartmany-Medvedin-interier.jpg

Apartmany-Medvedin-interier.jpg

Apartmany-Medvedin-exterier.jpg

Apartmany-Medvedin-exterier.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Велосипеды ardis www.velotime.com.ua
http://avrora-trans.com

www.diploma-home.com
Všechna práva vyhrazena © 2018