Bytový projekt SMART Byty je zcela dokončený

Hlavní stránka / Developerské projekty / Bytový projekt SMART Byty je zcela dokončený

10.12.2016

Bytový projekt SMART Byty je zcela dokončený Druhá etapa bytového domu SMART Byty, jehož stavba začala před třemi lety, byla zkolaudována. V projektu, který navíc nyní získal ocenění v soutěži Best of Realty, je k dispozici už pouze několik málo bytů.

Bytový dům SMART Byty v první fázi nabídl 142 a ve druhé 137 bytů ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Byty první fáze se přitom vyprodaly ještě před samotnou kolaudací této etapy projektu. Jedním z bytů, který se zde ještě nabízí, je prémiový šestipokojový byt v posledním patře s terasou umístěnou téměř podél všech obytných místností. Terasa je orientována jižním směrem. K bytu náleží hned dva samostatné sklepy. Součástí vybavení je mimo jiné také finská sauna. Dalším bytem, jenž je k dispozici, je čtyřpokojový byt s dostatkem místa pro úložné prostory. Tento byt má dokonce hned dvě koupelny.
 
 
Bydlení v bytovém domě SMART Byty spustilo myšlenku na koncept společnosti Trigema Chytré bydlení. Uvedený koncept zaručuje nejen přípravu pro inteligentní ovládání bytu, ale i další výhody, jako je například použití kvalitních stavebních materiálů a vybavení, a to včetně vestavěného systému vzduchotechniky s výkonnými rekuperačními jednotkami či plastových oken s trojskly. SMART Byty se řadí k velmi úsporným budovám a dosahuje energetické náročnosti třídy B.
 
Areál SMART Byty má dva bytové domy, které se skládají ze čtyř, šesti či dokonce osmipodlažních nástaveb. Obdélníkové území areálu uzavírá zčásti vnitroblok určený pro zeleň a oddych. V přízemí jsou pak provozovny pro různé druhy obchodů a služeb, jako jsou například kavárna, lékárna či kosmetika.
 
 
Součástí projektu je rovněž nový multižánrový umělecký prostor Czech Photo Centre, který má ambici stát se jednou z nejvýznamnějších galerií v hlavním městě. Ve venkovních veřejných prostorách, přímo před vnitřní galerií, je volnočasová zóna. Jsou zde rovněž osazeny oboustranné výstavní panely, které umožňují instalaci výstav koncipovaných ve vzájemném vztahu s indoorovou výstavou. Prostoru vévodí dvanáctimetrová plastika známého českého umělce Davida Černého, která znázorňuje podobu oživlého kráčejícího monstra, jehož hlavu tvoří soubor fotoaparátů (reálných značek a typů) a nohy stativy.
 
SMART Byty leží jen kousek od stanice metra trasy B Nové Butovice, kde je kvalitní občanská vybavenost včetně celé řady obchodů. Autorem architektonického návrhu je Ateliér Smitka. Stavební práce zajišťovala společnost Trigema Building. Projekt vybrala odborná porota soutěže Best of Realty mezi tři nejlepší v kategorii rezidenční projekty většího rozsahu, kam spadají bytové domy nad 26 bytových jednotek.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

site develop

источник topobzor.info

eurobud.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018