Bývalý holešovický přístav se změní v luxusní rezidenční bydlení

Hlavní stránka / Developerské projekty / Bývalý holešovický přístav se změní v luxusní rezidenční bydlení

19.4.2015

Bývalý holešovický přístav se změní v luxusní rezidenční bydlení PRAHA – V lokalitě bývalého holešovického přístavu se během příštích měsíců bude realizovat projekt luxusního bydlení Marina Island. V pěti budovách navržených světoznámým architektonickým ateliérem Moshe Tzur Architects zde vznikne 341 bytů o velikosti 1+kk až 7+kk. Developery projektu jsou skupiny Lighthouse Group a Daramis Group, projektantem AED project, a.s. a generálním dodavatelem firma Porr a.s. Projekt se staví ve spolupráci s Českými přístavy, a.s., financující bankou je Raiffeisenbank a.s. Výstavba probíhá ve dvou fázích s předpokládaným dokončením v průběhu roku 2017.

„Projekt Marina Island je určen pro náročnou klientelu, která ocení velkorysé architektonické řešení, vysoký standard použitých materiálů a provedení, ale i služby zjednodušující a zpříjemňující život jeho obyvatel. V současné době je prodáno již 40 procent bytů z první fáze a očekáváme, že zájem ještě poroste,“ říká Martin Vachek, obchodní a marketingový ředitel Daramis Group.
 
Marina Island nabízí tři kategorie bydlení. V prvním patře projektu se nachází byty typu Townhouse, které díky velkolepému prostoru připomínají bydlení v rodinné vile. Soukromou podzemní garáží projdou jejich obyvatelé jednoduše až do bytu. Naproti tomu typ Penthouse v nejvyšším patře umožňuje pohled na město z ptačí perspektivy a maximální soukromí. Komfortní byty ve 2. až 11. patře poskytují pohodlí, které svým standardem převyšuje nabídku na trhu.
 
Zahrnují unikátně řešený prostor, plně vybavené designové koupelny s podlahovým topením a velkolepé terasy. Vysoký standard všech bytů v Marina Island reprezentují například vysoké stropy se světlou výškou až 5,5 m, prostorné terasy s celoskleněným zábradlím umožňující ničím nerušený výhled na Vltavu a přístav, energeticky úsporná trojitá skla oken a dveří na terasu nebo přípravy pro klimatizace. Parkování je zajištěno na cca 450 parkovacích místech v podzemních garážích.
 
Život v Marina Island se nemusí odehrávat pouze v luxusním bytě. Odpočinek mohou jeho obyvatelé najít v privátním parku a kondici si udržovat ve fitness centru s výhledem na řeku. K dispozici bude i společenská místnost, ve které se budou moci konat nejrůznější oslavy nebo třeba grilování bez toho, aby byli jakkoliv rušeni sousedé.
 
Lokalita Holešovic, kde Marina Island vzniká, kombinuje ruch velkoměsta nabízející bezpočet obchodů, kaváren a možností kulturního i sportovního vyžití s odkazem industriální části města, které po více než 100 let dominoval přístav. Kromě neopakovatelných výhledů na vodní hladinu lze řeku využít i k plavbě na motorovém člunu, ať už na výlet, nebo jako netypickou cestu do práce. Cesta do centra Prahy jakýmkoliv dopravním prostředkem zabere maximálně 10 minut.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Marina Island - vizualizace exteriéru 1

Marina Island - vizualizace exteriéru 1

Marina Island - vizualizace exteriéru 2

Marina Island - vizualizace exteriéru 2

Marina Island - vizualizace exteriéru 3

Marina Island - vizualizace exteriéru 3

Marina Island - vizualizace exteriéru 4

Marina Island - vizualizace exteriéru 4

Marina Island - vizualizace exteriéru 5

Marina Island - vizualizace exteriéru 5

Marina Island - vizualizace exteriéru 6

Marina Island - vizualizace exteriéru 6

Marina Island - vizualizace interiéru 1

Marina Island - vizualizace interiéru 1

Marina Island - vizualizace interiéru 2

Marina Island - vizualizace interiéru 2

Marina Island - vizualizace interiéru 3

Marina Island - vizualizace interiéru 3

Marina Island - vizualizace interiéru 4

Marina Island - vizualizace interiéru 4

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

http://maxformer.com

ниссан

adulttorrent.org
Všechna práva vyhrazena © 2018