CENTRAL GROUP doplní svou nabídku o čtyři nové lokality

Hlavní stránka / Developerské projekty / CENTRAL GROUP doplní svou nabídku o čtyři nové lokality

31.3.2015

CENTRAL GROUP doplní svou nabídku o čtyři nové lokality PRAHA - Rekordní poptávku po novém bydlení podpořenou historicky nejnižšími úroky hypoték využívají pražští developeři k zahajování nových rezidenčních projektů. Největší český rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP zahájí ještě v prvním pololetí letošního roku prodej i výstavbu čtyř nových etap nebo projektů.

Jako lídr trhu chce mít CENTRAL GROUP v nabídce neustále největší výběr nových bytů v metropoli, a to buď ve fázi již probíhající výstavby, nebo připravených ihned k nastěhování.  Již začátkem dubna proto uvolní do prodeje poslední etapu největšího novodobého rezidenčního projektu realizovaného v centru Prahy, žižkovské Residence Garden Towers. V prodeji tak bude kompletní nabídka všech více než 600 jednotek určených k volnému prodeji koncovým uživatelům s termínem dokončení v červnu příštího roku.
 
V polovině dubna pak v nabídce CENTRAL GROUP přibydou dvě pokračující etapy úspěšných projektů rodinných domů, kde ty předchozí jsou již téměř nebo zcela vyprodány. Jde o lokality Májovková v Praze 10 – Pitkovicích a Pražská čtvrť v Brandýse.
 
Od května potom CENTRAL GROUP zařadí do prodeje zcela nový projekt Park Zahradní Město, který je již ve fázi hrubé stavby a bude dokončen v prosinci letošního roku. Projekt nabídne celkem 76 cenově dostupných bytů a komerční prostory vhodné pro provoz obchodů, showroomů nebo nerušících služeb. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

там

Двери входные купить

www.unc-mps.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018