Central Group nabízí nové rodinné bydlení u Prokopského údolí

Hlavní stránka / Developerské projekty / Central Group nabízí nové rodinné bydlení u Prokopského údolí

15.3.2018

Central Group nabízí nové rodinné bydlení u Prokopského údolí Segment rodinného bydlení na začátku března posílil výjimečný rodinný bytový dům u nejkrásnější přírodní rezervace v Praze. Projekt Nad Prokopským údolím v pražských Stodůlkách nabízí 60 bytů a největší český rezidenční stavitel Central Group ho dokončí na jaře příštího roku. Novinkou je také čerstvě dokončené bydlení v rámci projektu Metropole u metra Zličín. Tento oblíbený a prodejně nejúspěšnější bytový komplex nyní nabízí v rámci závěrečné etapy 15 již dokončených bytů.

Rodinný projekt Nad Prokopským údolím vyrůstá v sousedství dvou mateřských a základních škol a v jeho nejbližším okolí lze využít celou řadu služeb. „Bytový dům jsme zasadili na krásné místo, u kterého nechybí kompletní občanská vybavenost a přitom je doslova jen pár kroků do panenské přírody, což ocení nejen rodiny s dětmi, ale i aktivní lidé, kteří mohou vybírat i z menších efektivních dispozic,“ řekla výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková. Noví majitelé bytů budou moci využít supermarket, polikliniku, poštu, lékárnu a pestrou nabídku restaurací, fitness a dalších služeb.

Moderní bytový dům je navržen tak, aby citlivě zapadl do okolní zástavby kaskádových staveb. Majitelé bytů v horních patrech tak získají unikátní výhled na panorama Prahy. Vybírat je možné z široké škály promyšlených dispozic. Dostatek prostoru nabídnou zejména rodinné byty 3+kk a 4+kk, ale nechybí zde ani pestrá nabídka menších bytů 1+kk a 2+kk, které jsou ideální pro singles či pro mladé páry. Okolní rozmanitou přírodu pak vkusně doplňují velké zatravněné terasy či střecha s bezúdržbovou zelení.
 
 
Dlouhodobě nejprodávanější bytová lokalita v hlavním městě. To je Metropole na pražském Zličíně. Jeden z nejrozsáhlejších bytových projektů, které kdy byly v Praze realizovány, se dočkal poslední etapy. Central Group dal v bezprostřední blízkosti stanice metra B – Zličín a velkého obchodně-zábavního centra Metropole Zličín do nabídky 15 čerstvě dokončených bytů. Zájemci si mohou vybírat zejména z praktických a efektivních dispozic 1+kk pro jednotlivce, ale také bytů 2+kk a 3+kk pro rodiny.
 
„Vybudovali jsme v této lokalitě nejen architektonicky zdařilé bytové domy, ale v podstatě jsme zde postavili zcela novou čtvrť s vlastním náměstím, veřejnou zelení a se sedmi dětskými hřišti. Nyní jsme dokončili poslední etapu projektu, který svůj úspěch založil na moderní architektuře a poloze blízko stanice metra a velkého obchodně-zábavního centra,“ uvedla Tomášková.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

ссылка на сайт www.profvest.com

www.profvest.com

https://progressive.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018