CENTRAL GROUP začal prodávat další rodinné domy

Hlavní stránka / Developerské projekty / CENTRAL GROUP začal prodávat další rodinné domy

20.4.2015

CENTRAL GROUP začal prodávat další rodinné domy PRAHA - Největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby CENTRAL GROUP zahájil prodej dalších dvou nových etap úspěšných lokalit rodinných domů. Do prodeje tak míří další rodinné domy v Praze 10 – Pitkovicích a v Brandýse. Firma tím reaguje na velkou poptávku nejen po nových bytech, ale právě i po cenově dostupných domech, jejichž aktuální nabídka je krátce po dokončení téměř kompletně vyprodaná.

Z obou lokalit rodinných domů, které CENTRAL GROUP v současnosti nabízí, je z celkem dokončených 125 domů aktuálně volných jen posledních osm. Poslední etapa výstavby v obou lokalitách přitom byla dokončena v prosinci 2014, tedy před pouhými čtyřmi měsíci. „Oživování realitního trhu a rostoucí poptávka po nemovitostech se netýká jen nových bytů, ale zejména v posledním roce také rodinných domů. Hlavním důvodem jsou rekordně nízké úroky hypoték. Platí to ale samozřejmě pouze za předpokladu, že jsou rodinné domy prodávány za dostupné ceny pro kupující,“ vysvětluje změnu poměrů na realitním trhu Dušan Kunovský, šéf CENTRAL GROUP.
 
„Na vlastní rodinný dům o dispozici 4+kk s garáží a pozemkem stačí dnes u nás kupujícím jen necelých půl milionu korun z vlastních zdrojů a schopnost splácet hypotéku ve výši 14 200 korun měsíčně. Přitom před pěti roky by za totéž v Praze nekoupili ani větší byt 3+kk,“ uvádí Kunovský praktický příklad.
 
Nová etapa lokality Pražská čtvrť v Brandýse nabízí celkem 10 rodinných domů o dispozicích 4+kk až 5+1 s garáží. Vnitřní podlahové plochy domů mají od 126 do 185 metrů čtverečních, výměry pozemků se pohybují od 216 do 888 metrů čtverečních. Další etapa lokality Májovková v Pitkovicích pak nabízí celkem 13 rodinných domů taktéž o dispozicích 4+kk až 5+1 s garáží. Vnitřní podlahové plochy domů se pohybují v rozmezí od 126 do 174 metrů čtverečních s pozemky od 274 do 785 metrů čtverečních.
 
Jak je u CENTRAL GROUP zvykem, obě nové etapy rodinných domů se již staví a termín jejich dokončení je stanoven na říjen, respektive v případě Pitkovic na prosinec 2015. V letošním – pro prodej nových nemovitostí zatím rekordním roce – se tak jedná již o třetí přírůstek do nabídky největšího českého developera, který kromě rodinných domů aktuálně v Praze nabízí i bytové projekty v celkem osmi lokalitách čítajících přesně 2465 jednotek. Všechny nemovitosti v nabídce CENTRAL GROUP jsou právě ve výstavbě nebo jsou již dokončené a připravené k nastěhování.
 
V květnu CENTRAL GROUP zařadí do prodeje nový projekt Park Zahradní Město v Praze 10 – Záběhlicích, který je již ve fázi hrubé stavby a bude dokončen již v prosinci 2015. Projekt nabídne celkem 76 cenově dostupných bytů a komerční prostory vhodné pro provoz obchodů, showroomů nebo nerušících reprezentativních služeb. „Park Zahradní Město bude posledním novým projektem v nabídce v prvním pololetí letošního roku. Velkou vlnu zcela nových projektů v zavedených i úplně nových lokalitách, a to i v centru Prahy, ale chystáme již na září. Zájemci o nové bydlení se tak mají na co těšit, již nyní největší výběr lokalit nových bytů a domů totiž ještě rozšíříme,“ uzavírá Dušan Kunovský.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

CENTRAL GROUP-Pražská čtvrť Brandýs nad Labem

CENTRAL GROUP-Pražská čtvrť Brandýs nad Labem

Pitkovice

Pitkovice

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

масла мобил 1

www.steroid-pharm.com
Všechna práva vyhrazena © 2018