CENTRAL GROUP zahajuje prodej 300 nových bytů v pokročilé fázi výstavby

Hlavní stránka / Developerské projekty / CENTRAL GROUP zahajuje prodej 300 nových bytů v pokročilé fázi výstavby

18.3.2014

CENTRAL GROUP zahajuje prodej 300 nových bytů v pokročilé fázi výstavby PRAHA - Společnost CENTRAL GROUP zahajuje právě dnes prodej dvou zcela nových bytových projektů. Jedná se o lokality Nad Modřanskou roklí v Praze 4 – Kamýku a U Panského dvora v Praze 10 – Pitkovicích. Naprostým specifikem této nabídky je oproti ostatním fakt, že jsou již v pokročilé fázi výstavby. Doba, kdy se prodávaly nové nemovitosti mnoho měsíců před zahájením výstavby, je minulostí.

Klienti v současnosti preferují stav, kdy si mohou vybrat vnitřní provedení podle svého, ale zároveň se již objekt staví a termín dokončení tak není v nedohlednu. Zařazení nových nemovitostí do prodeje v pokročilé fázi rozestavěnosti (a tedy bez jakýchkoliv předprodejů) je možné díky silnému finančnímu zázemí společnosti CENTRAL GROUP. Ta financuje veškeré akvizice, realizaci i provoz zcela z vlastních zdrojů bez využití bankovních úvěrů.
 
Lokalita v pražském Kamýku je v současné době ve fázi dokončování podlaží suterénů. Termín dokončení celého bytového komplexu se 180 byty je léto 2015. Tím, že jsou byty do prodeje zařazeny až nyní, se oproti standardnímu zařazení před zahájením výstavby termín dokončení zkrátil o zhruba půl roku (příprava staveniště, zakládání stavby, výstavba podzemních podlaží).
 
V případě druhého projektu v Pitkovicích se 112 byty je výstavba ještě v pokročilejším stavu. Zde již dochází k vyzdívání druhého nadzemního podlaží. Nové byty v této lokalitě budou dokončeny již na konci tohoto roku. „V obou případech jsou však ještě možné klientské výběry. To znamená, že je možné si vybírat obklady a dlažby, zařizovací předměty, podlahy i vnitřní dveře,“ sděluje k novinkám v nabídce CENTRAL GROUP jeho obchodní ředitel Jiří Vajner.
 
Kromě nových bytů zařazuje CENTRAL GROUP v lokalitě U Panského dvora v Pitkovicích do své aktuální nabídky i osm moderních rodinných domů. Jedná se o čtyři zděné dvojdomy s dispozicí 5+1 s garáží. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Pitkovice-byty.jpg

Pitkovice-byty.jpg

Pitkovice-RD.jpg

Pitkovice-RD.jpg

Kamyk.jpg

Kamyk.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.velotime.com.ua

здесь velotime.com.ua

www.ry-diplomer.com
Všechna práva vyhrazena © 2018