CENTRAL GROUP zdraží od prosince nové byty v Horních Měcholupech

Hlavní stránka / Developerské projekty / CENTRAL GROUP zdraží od prosince nové byty v Horních Měcholupech

13.11.2014

CENTRAL GROUP zdraží od prosince nové byty v Horních Měcholupech PRAHA - Již jen necelé tři týdny mohou zájemci o kvalitní a cenově dostupné bydlení v Praze využít akční ceny v projektu Javorová čtvrť v Horních Měcholupech. Ke dni 30. listopadu letošního roku zde totiž CENTRAL GROUP ukončí svou cenovou akci se zaváděcími slevami bytů poslední etapy. Od 1. prosince tak všechny byty v tomto prodejně nejúspěšnějším projektu novodobé české historie plošně podraží nejméně o pět procent.

K dosti netradičnímu kroku, kterým je otevřeně deklarované zdražení, se největší český rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP odhodlal jako vůbec první na českém trhu. „Za naším rozhodnutím stojí pozvolné oživování na stavebním trhu a s tím spojené postupné zvyšování cen stavebních prací od našich dodavatelů. Tento cenový nárůst už nadále nemůžeme brát na sebe a musíme ho od prosince promítnout do našich obchodních cen. Stavební a developerský trh měl své dno na přelomu let 2012 a 2013 a od té doby pozorujeme mírný růst,“ říká Dušan Kunovský, šéf CENTRAL GROUP.
 
Ohledně oživování trhu dává Kunovskému za pravdu i mimořádný zájem ze strany kupujících. Za dva roky od zahájení prodeje první etapy totiž developer v Horních Měcholupech prodal již přes 630 bytů. To je jednoznačně nejvíce, kolik kdy jakákoli firma v jediné lokalitě za tak krátké období reálně prodala. Nyní je nově v prodeji již poslední etapa tohoto úspěšného projektu s 375 jednotkami. Celý bytový areál s centrálním parkem po dokončení nabídne celkem 943 nových bytů a ateliérů a jeho poslední etapa bude dokončena na sklonku příštího roku.
 
„Kromě dobré a zavedené lokality s bezkonkurenčně nejlepšími cenami v Praze jsou pro úspěch prodeje klíčové i velmi nízké úrokové sazby hypoték, které nyní banky nabízejí,“ pokračuje Dušan Kunovský. Klienti většinou preferují koupi nového bytu ještě ve stádiu rozestavěnosti, kdy si mohou sami zdarma zvolit vnitřní provedení podle svého vkusu – koupelny, podlahy, dveře a mnoho dalších položek. Je však i mnoho zákazníků, kteří chtějí přijít už k hotovému a co nejdříve se nastěhovat nebo co nejdříve byt pronajmout.
 
Přes 80 procent všech jednotek v poslední etapě projektu Javorová čtvrť je malometrážních o dispozicích 1+kk a 2+kk. Jedná se tedy o ideální a zároveň cenově dostupné bydlení především pro mladé singles a páry, případně jako skvělá investice pro realitní investory za účelem pronájmu. Pro hovoří nejen velmi dobrá dopravní dostupnost, ale i blízkost oblíbeného rekreačního areálu Hostivařská přehrada a golfového hřiště.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

ценная бумага

штабелеры электрические

http://artma.net.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018