CPI Group postaví v Karlíně nové kanceláře

Hlavní stránka / Developerské projekty / CPI Group postaví v Karlíně nové kanceláře

5.1.2014

CPI Group postaví v Karlíně nové kanceláře PRAHA - Investiční realitní skupina CPI Group staví nové kanceláře v pražském Karlíně, který patří v metropoli mezi lukrativní kancelářské lokality. Projekt Meteor C přímo u stanice metra Křižíkova bude novou částí již fungujícího administrativního komplexu Meteor. Kromě dvou podzemních pater parkovacích stání nabídne také obchodní jednotky v přízemí a až pět tisíc metrů čtverečních kanceláří prvotřídní kvality.

Prostory bude možno flexibilně dělit dle přání nájemců a některé prostory svým nájemcům nabídnou také příjemnou terasu. „Na pozemku v těsné blízkosti výstupu z metra jsme se rozhodli vystavět kancelářskou budovu, která logicky uzavře celý komplex Meteor Centre Office. Meteor byl vždy známý výborným poměrem kvalita/cena, o čemž svědčí i téměř stoprocentní obsazenost budovy A a B. Tento poměr chceme určitě zachovat i pro Meteor C. Pokud jde o pronájmy, v tuto chvíli začínáme jednat s prvními zájemci,“ řekla Eva Lovětínská, manažerka pronájmů CPI Group.
 
V současné době se pracuje na spodní stavbě, kde probíhá zajištění základové jámy. Předpokládaným termínem dokončení je konec roku 2014, výše investice včetně pořizovací ceny pozemku by se měla pohybovat kolem 287 milionů korun.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.sribnapidkova.ua/

ссылка www.profvest.com
Všechna práva vyhrazena © 2018