DACHSER zprovoznil v Kladně novou překládkovou halu

Hlavní stránka / Developerské projekty / DACHSER zprovoznil v Kladně novou překládkovou halu

20.3.2013

DACHSER zprovoznil v Kladně novou překládkovou halu KLADNO - Společnost DACHSER Czech Republic spustila v Kladně provoz nové překládkové haly a přestěhovala se do nových administrativních prostor. Vlastní investice do logistické haly a nových kanceláří činí 225 milionů korun a přinesla společnosti dalších 4 200 metrů čtverečních skladových ploch a dva tisíce metrů čtverečních ploch pro administrativu.

DACHSER Czech Republic zahájil stavbu nové překládkové haly a čtyřpodlažní administrativní budovy v Kladně na podzim 2011. Předcházela tomu rozsáhlá sanace pozemků v areálu bývalého hutního provozu Poldi Kladno, a to včetně náročné likvidace ekologické zátěže. „Pro rozšíření našeho logistického areálu v Kladně jsme se rozhodli z důvodu stále narůstajícího množství exportů našich zákazníků a tedy i vyšší potřebě konsolidace zásilek,“ komentuje důvody pro investici Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s.
 
Nové prostory navazují na stávající skladové objekty, celkem tedy logistický areál společnosti DACHSER Czech Republic v Kladně čítá 14 460 metrů čtverečních skladových a překládkových ploch a dva tisíce metrů čtverečních s kancelářemi a zázemím. „Mysleli jsme i na další možnosti expanze společnosti, a proto naše pozemky nabízejí celkem 57 tisíc metrů čtverečních s velkým prostorem pro případné rozšíření společnosti v budoucnu,“ říká Jan Polter.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Фото свадебных платьев www.salon-svadebny.com.ua
https://velotime.com.ua

www.etalon.com.ua/
Všechna práva vyhrazena © 2018