Do Kajetánky se stěhují první majitelé

Hlavní stránka / Developerské projekty / Do Kajetánky se stěhují první majitelé

26.4.2012

Do Kajetánky se stěhují první majitelé PRAHA - Přesně podle stanoveného plánu v těchto dnech začínají na KAJETÁNCE v pražském Břevnově bydlet první majitelé. V prvních dvou zkolaudovaných bytových domech se nachází 57 luxusních bytů. Za byty v kategoriích 2+kk až 4+kk, jimž náleží soukromé zahrádky, majitelé zaplatili mezi sedmi a sedmnácti miliony korun. Také první z rozlehlých bytů PENTHOUSE o výměře 163 metrů čtverečních má svého majitele. První fáze projektu je aktuálně vyprodána z 80 procent, z bytů nabízených ve druhé fázi je prodáno 55 procent.

„Na stěhování prvních klientů jsme se velmi těšili. Znovu vdechli KAJETÁNCE život, který tu kdysi býval. Majitelé bytů oceňují možnost bydlet v Praze a současně být obklopeni rozsáhlou zelení. Těší se, že jim upravená anglická zahrada s odpočinkovými zónami bude s každým jarem nabízet ještě více a více soukromí,“ vyjádřila se Andrea Straube, zástupce developerské společnosti BOZNER s.r.o. KAJETÁNKA však nepůsobí radost pouze majitelům nových bytů. Opravený zámeček a upravený park pozdvihly bezprostřední okolí projektu a napomohly tak zhodnocení nemovitostí v této oblasti.
 
KAJETÁNKA pokračuje výstavbou třetího bytového domu, ve kterém se bude nacházet 26 bytů 2+kk až 4+kk s plochami od 52 do 117 metrů čtverečních. I v této budově se budou nacházet dva byty PENTHOUSE, které nabídnou neopakovatelný výhled na Pražský hrad. Do objektu již byla nainstalována okna, fasáda budovy je v současné době opatřována kamenným obkladem. V interiérech se dokončují vnitřní omítky a probíhá betonáž podlahových konstrukcí. Dokončení budovy je naplánováno na podzim, noví majitelé by se měli do svých bytů stěhovat do konce letošního roku.
 
Do pokročilé fáze vstoupila také rekonstrukce barokní ORANŽERIE, jež je určena pro velmi luxusní bydlení. Aktuálně se zhotovují nové stropní konstrukce, následovat bude vybavení objektu novou střechou. Rezidenční projekt KAJETÁNKA se nachází v parku Kajetánka v pražském Břevnově mezi ulicemi Radimova a Na Petynce. Projekt vyšel z renomované architektonické kanceláře LOXIA a.s. Kromě společnosti BOZNER s.r.o. se na projektu spolupodílejí společnosti Lapid Capital Ventures Ltd. a Avestus Capital Partners a dále Česká spořitelna, a.s., a Metrostav a.s. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Kajetanka-1.jpg

Kajetanka-1.jpg

Kajetanka-2.jpg

Kajetanka-2.jpg

Kajetanka-3.jpg

Kajetanka-3.jpg

Kajetanka-4.jpg

Kajetanka-4.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.sellmax.com.ua

упаковка подарочная

там sweet-smoke.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018