Druhá etapa Bydlení Na Beránku je zkolaudovaná

Hlavní stránka / Developerské projekty / Druhá etapa Bydlení Na Beránku je zkolaudovaná

14.3.2018

Druhá etapa Bydlení Na Beránku je zkolaudovaná Realitní kancelář LEXXUS úspěšně zkolaudovala druhou etapu projektu Bydlení Na Beránku. Završila se tak výstavba tří nízkoenergetických viladomů s celkem 40 byty, které doplnily stavební parcely o rozloze až tisíc metrů čtverečních. Aktuálně je prodáno 68 procent bytových jednotek a 77 procent pozemků. Třetí fázi projektu, která je zatím v přípravě, bude tvořit 19 rodinných domů.

První dvě etapy energeticky úsporného projektu Bydlení Na Beránku tvoří celkem pět trojpodlažních viladomů s 67 byty, které doplňuje předzahrádka, balkon nebo terasa s výhledem do okolí. Dispoziční řešení jednotlivých bytových jednotek jsou velmi pestrá – od 1+kk po 5+kk, a nabízí tak komfortní bydlení pro singles i rodiny s dětmi. „V projektu se nachází také poslední tři kompletně zasíťované stavební parcely určené k individuální výstavbě. Již letos v létě navíc blíže představíme třetí etapu Bydlení Na Beránku s 19 rodinnými domy,“ uvedl Jakub Sedmihradský, Business Development Director LEXXUS.

Rezidenční areál Bydlení Na Beránku citlivě zapadá do klidné lokality v Praze 4 – Modřany, která se nachází blízko přírodní památky Modřanská rokle. Tato oblast disponuje rozvinutou občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností. V přímém sousedství projektu se nachází zastávka autobusu, jenž ho spojuje se stanicí metra Kačerov nebo Smíchovským nádražím.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://alfaakb.com

https://alfaakb.com

как работает биткоин
Všechna práva vyhrazena © 2018