EKOSPOL slavnostně otevřel bytový areál Nové Měcholupy III a IV

Hlavní stránka / Developerské projekty / EKOSPOL slavnostně otevřel bytový areál Nové Měcholupy III a IV

4.9.2014

EKOSPOL slavnostně otevřel bytový areál Nové Měcholupy III a IV PRAHA - Tuzemský developerský lídr EKOSPOL si může „odškrtnout“ další zrealizovaný projekt. Společnost dnes slavnostně otevřela nový bytový areál Nové Měcholupy III a IV s 295 byty. EKOSPOL tak rozšířil počet svých dokončených velkých developerských projektů na 48. Šlo opět o projekt mimořádně úspěšný, všechny nabízené byty v areálu totiž byly vyprodány rok před jejich dokončením. Celý projekt Nové Měcholupy se 700 byty je jedním z největších projektů současnosti a nejprodávanějším projektem celé historie českého developmentu.

„Jen za poslední tři roky prodal EKOSPOL v této lokalitě téměř 700 bytů. Šestá etapa tohoto projektu, kterou EKOSPOL začal prodávat letos v květnu, je nyní vyprodána již ze 70 procent. Vše nasvědčuje tomu, že i v této etapě budou všechny byty vyprodány dlouho před dokončením, což se jiným developerům nedaří ani náhodou,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL, která v prvním pololetí letošního roku v Praze prodala nejvíce nových bytů a vytvořila nový český rekord, když za jediný měsíc prodala 250 bytů.
 
Otevření bytového areálu Nové Měcholupy III a IV se zúčastnil i top management dodavatelských firem, který ocenil špičkovou spolupráci se společností EKOSPOL a popřál jí do budoucna mnoho dalších takto úspěšných projektů. Během slavnostního dopoledne promluvili generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky Jan Sadil, předseda představenstva společnosti SIKO koupelny Vítězslav Vala, generální ředitel a předseda představenstva společnosti BEST Tomáš Březina, jednatel společnosti Baumit Pavel Med či generální ředitel a předseda představenstva společnosti PP 53 Ivan Bauer. Celý projekt stručně představil vedoucí manažer projektu Zdeněk Janda. Závěrečné slovo a poděkování všem spolupracovníkům a dodavatelům, kteří se na realizaci projektu podíleli, pronesl generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec.
 
EKOSPOL prodal za celý rok 2013 v Praze celkem 653 nových bytů, což bylo meziročně o 47,7 procenta více. Tímto výsledkem dosáhl tržního podílu 13 procent a svedl přímý souboj o čelo trhu s jediným srovnatelně velkým konkurentem. Společnosti meziročně vzrostly výnosy o 63 procent na 735 milionů korun a byly tak druhé nejvyšší v její více než dvacetileté historii. Zisk před zdaněním meziročně vzrostl o 46 procent a dosáhl úrovně 102 miliony korun. Průměrná mzda ve společnosti činila 56 418 korun měsíčně, čímž EKOSPOL potvrdil svoji pozici nejlépe platící firmy v českém stavebnictví a jednoho z nejštědřejších zaměstnavatelů v České republice vůbec.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

EKOSPOL-Nove-Mecholupy-III-a-IV-slavnostni-otevreni-1.jpg

EKOSPOL-Nove-Mecholupy-III-a-IV-slavnostni-otevreni-1.jpg

EKOSPOL-Nove-Mecholupy-III-a-IV-slavnostni-otevreni.jpg

EKOSPOL-Nove-Mecholupy-III-a-IV-slavnostni-otevreni.jpg

EKOSPOL-Nove-Mecholupy-III-a-IV-slavnostni-otevreni-2.jpg

EKOSPOL-Nove-Mecholupy-III-a-IV-slavnostni-otevreni-2.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

тестостерон энантат

www.iwashka.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018