EKOSPOL slavnostně otevřel dalších pět bytových domů v Kyjích

Hlavní stránka / Developerské projekty / EKOSPOL slavnostně otevřel dalších pět bytových domů v Kyjích

28.9.2015

EKOSPOL slavnostně otevřel dalších pět bytových domů v Kyjích PRAHA – Developerská společnost EKOSPOL se opět o významný krok přiblížila ke konečné realizaci svého velkého záměru – vybudovat v Kyjích novou městskou čtvrť s téměř tisícovkou bytů. V rámci projektu Panorama Kyje společnost dokončila a slavnostně otevřela bytové domy F, G, H, I a J s 221 byty.

„Projekt Panorama Kyje je jednoznačně nejúspěšnější bytový projekt u metra posledních let a je jedním z největších projektů historie českého rezidenčního developmentu. Postupnou realizací dalších etap vznikne v Kyjích celkem téměř tisíc nových bytů a tato nová čtvrť v klidové zóně se stane doslova klenotem pro rodinné bydlení,“ uvedl Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

Slavnostního otevření se zúčastnil i top management významných firem. Během slavnostního dopoledne promluvili generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky Jan Sadil, generální ředitel společnosti BEST Tomáš Březina, ředitel společnosti SIKO Koupelny Vítězslav Vala, generální ředitel společnosti Průmstav Rafael Moreno, jednatel společnosti Baumit Pavel Med a ředitel marketingu společnosti Wienerberger Roman Busta.
 
Za Svaz podnikatelů ve stavebnictví promluvil manažer pro Prahu a střední Čechy Bohuslav Štancl a za městskou část Praha 14 starosta Radek Vondra. Mezi řečníky vystoupila i docentka Jitka Srpová, vedoucí Katedry managementu Podnikohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze. Celý projekt stručně představil ředitel sektoru výstavby společnosti EKOSPOL Roman Havlíček. Závěrečné slovo a poděkování všem spolupracovníkům a dodavatelům pronesl Evžen Korec.

 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

масло super 3000

steroid-pharm.com

velotime.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018