EKOSPOL zahájil prodej další stovky nových bytů v Kyjích

Hlavní stránka / Developerské projekty / EKOSPOL zahájil prodej další stovky nových bytů v Kyjích

22.10.2013

EKOSPOL zahájil prodej další stovky nových bytů v Kyjích PRAHA - Přední česká developerská společnost EKOSPOL zahájila prodej další etapy svého projektu v Kyjích, v němž dohromady vznikne 1000 nových bytů. Bytový areál Panorama Kyje V je pokračováním nejprodávanějšího projektu nových bytů na metru a nabízí celkem 105 jednotek.

Přesně v duchu všech předchozích etap nastavil EKOSPOL ceny svých bytů v Kyjích tak, aby byly nejlevnější alternativou pro všechny zájemce o nové bydlení na metru. Za byt 1+kk s balkonem zaplatí kupující pouhých 1,4 milionu korun, dvoupokojové byty jsou k mání již za 1,9 milionu a ceny bytů 3+kk startují na 2,67 milionu korun. „Kyje jsou po Měcholupech naší druhou stěžejní lokalitou, kde prodáváme tzv. superlevné byty. Za poslední dva roky jsme zde zahájili výstavbu celkem tří etap s celkovým počtem 258 bytů, přičemž dvě etapy jsou vyprodány rok před dokončením a ta poslední, kterou jsme začali stavět letos v září, je prodána již více než 72 procent. Logicky proto doplňujeme nabídku o další etapu a cíl je jasný – prodat opět všechno do dokončení,“ informuje generální ředitel společnosti Evžen Korec. 
 
Viladomy nabízejí výhled na panorama Prahy
 
Projekt Panorama Kyje V tvoří celkem tři moderní čtyřpodlažní viladomy s výtahy, které dokonale zapadají do okolní zástavby rodinných a bytových domů. Všechny byty o dispozicích 1+kk až 5+kk disponují balkonem nebo terasou, byty v přízemí mají navíc rozlehlé předzahrádky. Ustupující horní podlaží pak umožňují vznik rozlehlých teras u velkých rodinných bytů. Z většiny bytů se díky strategické poloze na kopci nabízí výhled na celé panorama Prahy. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna stanicí metra B Rajská zahrada vzdálenou pouhých 10 minut chůze nebo 5 minut autobusem.
 
V Kyjích se postaví až tisíc nových bytů
 
Celkově v lokalitě Panorama Kyje vznikne zhruba tisíc nových bytů, velký relaxační park se sportovištěm a dětským hřištěm a vlastní zastávka MHD. Jedná se tak o jeden z největších v současnosti realizovaných developerských projektů v České republice. Již dokončená a zkolaudovaná první etapa čítá celkem 221 bytů, koncem října letošního roku k ní přibude dalších 89 bytů ve druhé etapě. Třetí a čtvrtá etapa s celkem 169 byty se právě staví a k nastěhování budou připraveny během příštího roku. „Vzhledem k rychlosti prodeje očekávám, že v prvním čtvrtletí příštího roku uvolníme do prodeje již šestou etapu s dalšími 100 až 200 byty. Celý areál s tisícovkou bytů by pak podle našich předpokladů měl být kompletně dokončen do roku 2016,“ uzavírá Evžen Korec.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

станозолол

здесь topobzor.info

http://dopingman.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018