EKOSPOL zahájil prodej dalších bytů projektu EKOCITY Hostivař

Hlavní stránka / Developerské projekty / EKOSPOL zahájil prodej dalších bytů projektu EKOCITY Hostivař

4.9.2015

EKOSPOL zahájil prodej dalších bytů projektu EKOCITY Hostivař PRAHA – Společnost EKOSPOL spustila prodej dalších 124 bytů v současné době nejprodávanějšího projektu na pražském trhu EKOCITY Hostivař. Stalo se tak přibližně o rok dříve, než tento developer původně plánoval. Na pražském trhu je přitom v současnosti více než tisíc dlouhodobě neprodejných ležáků, a to i v projektech od některých velkých developerů.

EKOSPOL ve třetí etapě nabízí celkem 124 bytů s velkým výběrem dispozic od 1+kk po 4+kk a s prostornými předzahrádkami, balkony či atraktivními střešními terasami. „EKOCITY Hostivař, v němž celkem nabídneme 802 bytů, je projekt, který hýbe celým trhem. Byty v prvních dvou etapách se prodávaly raketovou rychlostí, totéž očekáváme i u naší doplněné nabídky,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

Lokalita v Hostivaři spojuje dopravní dostupnost do centra s klidnou lokalitou plnou zeleně, sportovního vyžití a skvělé občanské vybavenosti. Chloubou lokality je Přírodní park Hostivař-Záběhlice. Jeden z nejvýznamnějších rekreačních areálů v Praze nabízí pro chvíle odpočinku malebné stezky, písčité pláže, dětská hřiště nebo cyklostezky. V okolí bytového areálu se nachází mateřské, základní a střední školy, ordinace lékařů, veterinární stanice, plavecký areál, sportovní haly, obchodní centrum či golfové hřiště.
 
Projekt EKOCITY Hostivař nezabodoval jen rychlostí prodejů, ale zahýbal i cenovými statistikami. Podle nedávné statistiky společnosti Trigema v letošním druhém čtvrtletí cena nových bytů v Praze v porovnání s prvním čtvrtletím dokonce poklesla o 1,1 procenta. Za tímto poklesem cen na celém trhu stál právě jeden jediný projekt – a to EKOCITY Hostivař.
 
 

 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

купить моторное масло мобил

velotime.com.ua

читать дальше 3kovra.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018