FINEP postaví v Nových Vysočanech dalších 119 bytů

Hlavní stránka / Developerské projekty / FINEP postaví v Nových Vysočanech dalších 119 bytů

24.11.2013

FINEP postaví v Nových Vysočanech dalších 119 bytů PRAHA - Za osm let realizovala společnost FINEP v lokalitě Nové Vysočany celkem pět etap výstavby projektu Harfa Park (dříve Nová Harfa), ve kterých vzniklo dva tisíce nových bytů. Domov zde nalezlo více než 2500 lidí. Jde o mimořádně úspěšný projekt bytové výstavby v Praze, o který je stále velký zájem. V reakci na něj vstupuje do prodeje šestá etapa projektu, ve které vznikne 119 nových bytů.

Společně s moderní výstavbou doplněnou o odpočinkové zóny, dětská hřiště a zeleň vzniklo v uplynulých letech přímo v projektu několik nových obchodů, služeb a další občanská vybavenost, na které se podíleli i samotní obyvatelé projektu. Za zmínku stojí, pizzerie, restaurace, večerka, kadeřnictví, vinotéka prodejna Albert, květinářství.  Další obchody a služby nabízí velká obchodní centra Galerie Harfa a Galerie Fénix, které se nacházejí 5 min. jízdy autem od projektu.
 
Předpokládaný termín dokončení stavby je jaro 2016. Projekt se po stránce stavebního řešení a vybavení řadí k vyššímu standardu bydlení. Realizaci nové výstavby charakterizují přísnější normy a moderní použité materiály. „V případě našich staveb je běžná instalace čipů do domovních dveří nebo možnost pro majitele nové nemovitosti upravit si byt částečně podle svých potřeb a přání,“ říká Tomáš Pardubický a dodává: „Klienti si mohou vybrat z bohaté nabídky bytového vybavení, které je k prohlídce v našem klientském centru“.
 
Území pražských Vysočan na sebe v posledních letech strhlo velkou pozornost. Díky masivní revitalizaci a perfektní infrastruktuře se Nové Vysočany zařadily mezi přední příčky rezidenčních lokalit. Kromě nových služeb a obchodů místní obyvatelé postupně objevují procházkové trasy, nově kultivované parky v sousedství meandrující Rokytky a v neposlední řadě nově vybudované cyklostezky. Právě v takovém prostředí mohou žít i obyvatelé dosud největšího bytového projektu v Praze i České republice – Harfa Park (Nová Harfa).
 
V září 2013 společnost FINEP zahájila výstavbu nových bytů také na Proseku a ve Štěrboholech, konkrétně pak v projektech Malý háj III a Prosek Park V, ve kterých vznikne dalších 150 nových moderních bytů.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

7541.maxformer.com

ссылка

https://velotime.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018