FINEP zahájil prodej bytů z dalších etap dvou úspěšných projektů

Hlavní stránka / Developerské projekty / FINEP zahájil prodej bytů z dalších etap dvou úspěšných projektů

2.4.2017

FINEP zahájil prodej bytů z dalších etap dvou úspěšných projektů Česká developerská společnost FINEP zahájila prodej bytů v nových bytových domech stavěných v rezidenčních lokalitách Malý háj a Prosek Park. V nabídce na trh přichází celkem 178 nových bytů prodávaných do osobního vlastnictví.

„Vzhledem ke stále většímu nedostatku nových bytů na pražském trhu předpokládáme, že více jak polovinu bytů v obou projektech vyprodáme v horizontu jednoho až maximálně dvou měsíců od zahájení prodejů. Poslední byty budou jistě prodány ještě před kolaudací obou bytových domů,“ hodnotí očekávanou rychlost prodejů Tomáš Pardubický, generální ředitel společnosti FINEP HOLDING.
 
Nabízené byty mají dispozici od 1+kk přes nejprodávanější kategorii 2+kk až po velké rodinné byty 4+kk. Jarní nabídka obsahuje jeden dům v sedmé etapě na Malém háji a dva domy v již dvanácté etapě Prosek Parku. FINEP svou jarní nabídkou potvrzuje jasnou pozici druhého největšího developera v Praze, který má aktuálně v nabídce i další byty v osobním i družstevním vlastnictví a rodinné domy v dalších pražských lokalitách. Aktuálně prodává nové projekty na Britské čtvrti, v Hostivaři, na Proseku a v Malém háji v Praze Štěrboholech. V letošním roce FINEP plánuje zahájit prodeje nových bytů i v dalších pražských lokalitách.
 
 
Malý háj VII nabízí moderní a urbanisticky zajímavý rezidenční objekt, který zájemcům o moderní městské bydlení nabídne 72 nových bytů v lokalitě, která je dnes velmi rychle rostoucí městskou rezidenční oblastí. Tato nová moderní městská rezidenční lokalita s dostatkem zeleně, dětskými hřišti, nebo přírodním parkem v sousedství je dnes často i vyhledávanou také pro nákup bytů na investici. Jde o místo, kde dojde v dalších letech k velkému zhodnocení nemovitostí, a to i díky plánovanému přivedení tramvajové dopravy.
 
 
Prosek Park je moderní městská lokalita s ucelenou architekturou, dostatkem zeleně a vodních ploch, kde v současné době investor dokončuje další dětské hřiště. Benefitem Prosek Parku je jeho skvělá časová dostupnost do centra města, stejně tak i další bezproblémová dopravní obslužnost a moderní městská infrastruktura. Samozřejmostí jsou služby v bezprostředním okolí nebo v blízkém nákupním centru. I v této lokalitě jsou často pořizovány byty jako investiční.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

участники фондового рынка

maxformer.com

alfaakb.com
Všechna práva vyhrazena © 2018