FINEP zahájil prodej další bytů na pražském Proseku

Hlavní stránka / Developerské projekty / FINEP zahájil prodej další bytů na pražském Proseku

21.10.2014

FINEP zahájil prodej další bytů na pražském Proseku PRAHA – Společnost FINEP postavila na Proseku již 700 nových bytů za 1,5 miliardy korun. Své desetileté působení v této lokalitě oslavila zahájením prodeje dalších 100 bytů v projektu Prosek Park VII. Svůj domov zde k dnešnímu dni našlo 1500 lidí z celé České republiky. Lokalita pražského Proseka se řadí dlouhodobě mezi velmi oblíbené lokality pro bydlení. Úspěšnost projektu potvrzuje rostoucí zájem zákazníků o nové, kvalitní a zároveň cenově přijatelné bydlení v kvalitních lokalitách v docházkové vzdálenosti od metra.

„Ve srovnání s ostatními projekty srovnatelné cenové kategorie bývá v době kolaudace prodáno zhruba 90 až 95 procent. Jako poslední se většinou prodávají atypické byty větších rozměrů,” říká Pavla Temrová, tisková mluvčí FINEP. Podle jejích slov patří Prosek Park mezi nejrychleji se prodávající projekty. Stojí za tím zejména zajímavé bytové dispozice a to, že leží jen desítky metrů od nové stanice metra C Střížkov.
 
V rámci celého projektu zatím vzniklo více než osm tisíc metrů čtverečních zeleně a dvě dětská hřiště. První hřiště má dispozice pro míčové a další hry a je určeno starším dětem. Druhé hřiště je určeno malým dětem, součástí je zhruba 20 metrová lanovka, pískoviště, altánek na sezení s lavičkami, několik hopsadel pro malé děti, houpačky, prolézačky. Je částečně zatravněné a oplocené, takže se maminky nemusejí bát o bezpečnost dětí. V rámci další etapy výstavby vznikne i třetí hřiště a lezecká stěna o výšce 22 metrů.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

читать дальше

www.yarema.ua/materiali/shtori-dlya-gostinnoy

здесь zaraz.org.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018