Komorní projekt Rezidence Rajská zahrada má za sebou kolaudaci

Hlavní stránka / Developerské projekty / Komorní projekt Rezidence Rajská zahrada má za sebou kolaudaci

5.5.2014

Komorní projekt Rezidence Rajská zahrada má za sebou kolaudaci PRAHA - Komorní bytový dům Rajská zahrada byl zkolaudován a v průběhu května se mohou stěhovat do nových bytů první majitelé. Exkluzivní prodej tohoto domu zajišťuje společně s developerem Realitní společnost České spořitelny (RSČS) prostřednictvím svého franšízového partnera RSČS/Avasara Consulting & Engineering.

„Komorní projekty jako je Rezidence Rajská zahrada přinášejí nesčetné výhody oproti velkým bytovým domům. Klid, soukromí a hlavně bezpečí. Obyvatelé se lépe znají, což napomáhá právě bezpečnějšímu prostředí a také vytváření dobrých sousedských vztahů. Díky tomu jsou na realitním trhu menší bytové domy oblíbeným typem bydlení,“ říká Martin Němeček, předseda představenstva Realitní společnosti České spořitelny.
 
Projekt se nachází v těsné blízkosti stanice metra Rajská zahrada. Celkem nabízí devět prostorných bytových jednotek s dispozicemi 3+kk, které mají plochu od 85 do 120 metrů čtverečních a je možné je ještě upravovat. Byty developer záměrně připravil jako byty k dokončení, aby si každý majitel mohl konečnou podobu interiéru vytvořit podle vlastního vkusu a přání. Klienti mohou vybírat z široké nabídky vzorníků pro podlahy, dveře i obklady a zařízení koupelny.
 
Tento systém umožní každému individuální volbu, se kterou mu mohou pomoci zástupci RSČS nebo developera. V případě, že by si majitel z pestré nabídky nevybral, může zakoupit byt bez ceny vybavení a zařídit si jej zcela samostatně. Byty mají promyšlené dispozice, developer v nich počítal s místem pro spíž na potraviny u kuchyňské linky i s místem pro druhou toaletu. Hotové jsou například přípravy pro vířivou vanu nebo bidetové prkénko. Standardní provedení zahrnuje také vstupní bezpečnostní dveře, kvalitní dřevěná okna a elektricky ovládané venkovní žaluzie.
 
Dům tvoří celkem tři nadzemní podlaží po třech bytech. Ke každé jednotce patří prostorný balkon, k některé i dva. Byty v přízemí mají předzahrádku, která zejména v letních měsících příjemně zvětšuje obytný prostor. V suterénu se nachází halová garáž, sklepní kóje a kočárkárna spojená s kolárnou. Ke všem bytům náleží jedno parkovací stání a sklep.
 
Celý dům je koncipován jako bezbariérový a pohodlný přístup do všech pater včetně suterénu zajišťuje moderní panoramatický výtah. Vysoký komfort bydlení zdůrazňuje také kvalita stavby. Použita je tradiční zděná technologie z cihelných bloků spolu s nadstandardním zateplovacím systémem pro nejlepší tepelné vlastnosti zajišťující minimální náklady na provoz.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

RSCS-Rezidence-Rajska-zahrada-1.jpg

RSCS-Rezidence-Rajska-zahrada-1.jpg

RSCS-Rezidence-Rajska-zahrada-2.jpg

RSCS-Rezidence-Rajska-zahrada-2.jpg

RSCS-Rezidence-Rajska-zahrada-3.jpg

RSCS-Rezidence-Rajska-zahrada-3.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://kompozit.ua

также читайте iwashka.com.ua

adulttorrent.org/category/old_and_young
Všechna práva vyhrazena © 2018