Komplex CPI City Center Olomouc už roste do výšky

Hlavní stránka / Developerské projekty / Komplex CPI City Center Olomouc už roste do výšky

26.3.2012

Komplex CPI City Center Olomouc už roste do výšky PRAHA/OLOMOUC - Olomoucký multifunkční komplex CPI City Center u hlavního vlakového nádraží už získává přesnější kontury. Během uplynulých týdnů stavba pokročila a dostala se nad úroveň okolního terénu. Investor a developer, skupina CPI, zahájil stavbu multifunkčního projektu loni v listopadu. Na rekonstrukci někdejšího hotelu Sigma navazuje výstavba nových kancelářských objektů a kongresového centra.

CPI City Center vyroste mezi ulicemi Kosmonautů a Masarykovou třídou. Hlavní dominantou se stane hotel Clarion Congress, na který po stranách navážou dvě kancelářské budovy s celkem 6 300 metrů čtverečních ploch k pronájmu. Majoritním nájemcem bude Raiffeisen banka. Právě budoucí sídlo Raiffeisen bank roste nejrychleji. „Kancelářská budova na ulici Kosmonautů dosahuje už třetího nadzemního podlaží, s dokončením skeletu počítáme v červnu 2012,“ potvrdil Ondřej Vala, manažer projektu z CPI Group. „Stavba nabírá velmi rychlé tempo, přibližně 1 patro za 10 dní,“ dodal k výstavbě.

Opodál nezůstávají ani další součásti komplexu. „Na místě budoucího kongresového centra jsou dokončena dvě patra podzemních garáží. Projekt se tak celkově dostal nad úroveň okolního terénu. Práce postupují také na rekonstruovaném hotelu, kde probíhají přípravy sanačních opatření pro zlepšení statiky objektu,“ popsal Vala a potvrdil plnění realizačního plánu. Dokončení komplexu je plánováno na srpen 2013. Investor počítá se stavebními náklady 520 milionů korun.

Autor: Adriena Binková   |   Sekce: Developerské projekty   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

cpi-city-center-olomouc-1.jpg

cpi-city-center-olomouc-1.jpg

cpi-city-center-olomouc-2.jpg

cpi-city-center-olomouc-2.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

generic levitra online

читать далее teplostar.kiev.ua

best-cooler.reviews
Všechna práva vyhrazena © 2018