Malý háj se rozrůstá o třetí etapu rodinných domů

Hlavní stránka / Developerské projekty / Malý háj se rozrůstá o třetí etapu rodinných domů

27.5.2016

Malý háj se rozrůstá o třetí etapu rodinných domů Společnost FINEP CZ aktuálně dává na trh novou nabídku celkem 14 řadových domů v moderní městské architektuře v lokalitě Malý háj v Praze Štěrboholech. Jde již o třetí etapu výstavby rodinných domů, které rozšíří stávající množinu 42 rodinných domů I. a II. etapy.

Nově vznikající rezidenční čtvrť Malý háj mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy je lokalitou, kde hodnota nemovitostí v dalších letech půjde strmě nahoru. A to nejenom díky kombinaci blízké přírody (parky Hrušov a Říčanka), dostupnosti pražských cyklostezek, blízkosti obchodního centra, bezproblémového napojení na páteřní pražský okruh „Jižní spojka“, dobré dostupnosti konečné stanice metra, ale také díky ucelenému konceptu moderní městské architektury.
 
Ta v sobě skrývá jak moderní byty o velikosti 1+kk, přes dnes neprodávanější 2+kk, až po rodinné byty 4+kk s celkovou plochou 120 metrů čtverečních, ale i moderní výstavbu řadových domů se zahradou a garáží. „Rezidenční projekt Malý háj dnes patří mezi rychle rostoucí městskou lokalitu. Ta svým uživatelům přináší velmi dobrý městský komfort ve spojení s přírodou a prostorem pro sport i relaxaci. Naši klienti toto vědí, a tak není divu, že jsme druhou etapu rodinných domů vyprodali v rekordním čase 10 měsíců,“ říká Tomáš Pardubický, generální ředitel české developerské společnosti FINEP, která na podzim loňského roku slavila 20 let na trhu.
 
Malý háj je vyhledáván i jako ideální oblast pro tzv. investiční byty nebo i rodinné domy, které přinášejí individuálním investorům roční zhodnocení investice až pět procent nad inflací.
 
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Malý Háj - vizualizace III. etapy

Malý Háj - vizualizace III. etapy

Malý Háj - vizualizace III. etapy

Malý Háj - vizualizace III. etapy

Malý Háj - vizualizace III. etapy

Malý Háj - vizualizace III. etapy

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Гидроизоляция для фундамента https://unc-mps.com.ua
www.maxformer.com

velotime.com.ua/category/zhenskie-velosipedy/
Všechna práva vyhrazena © 2018