O byty v projektu EKOCITY Hostivař je velký zájem

Hlavní stránka / Developerské projekty / O byty v projektu EKOCITY Hostivař je velký zájem

7.6.2015

O byty v projektu EKOCITY Hostivař je velký zájem PRAHA - Byty za velmi příznivé ceny v projektu EKOCITY Hostivař vzbudily značný zájem potenciálních majitelů. V první etapě se na rezervační smlouvy prodalo za jediný měsíc 180 bytů a nyní je již z 80 procent vyprodáno. Developerská společnost EKOSPOL proto pouští do prodeje další etapu projektu se 186 byty o půl roku dříve, než původně plánoval.

„Projekt v Hostivaři překonává naše nejvyšší očekávání. Je více než patrné, že se EKOCITY Hostivař díky bezkonkurenční cenové nabídce a skvělé lokalitě stává jedním z nejžádanějších a nejúspěšnějších projektů rezidenční historie České republiky. Byty v první etapě vyprodáváme raketovou rychlostí, a proto jsme se rozhodli uvolnit druhou etapu do prodeje dříve, než jsme původně plánovali,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.
 
V další etapě projektu EKOCITY Hostivař EKOSPOL na trh uvádí 186 bytů s dostatkem venkovních i podzemních parkovacích stání. Na zájemce čeká velký výběr dispozic od  1+kk až po 4+kk (32,3 – 116,8 metrů čtverečních) s prostornými předzahrádkami, balkony nebo atraktivními střešními terasami. Obdobně jako v první etapě společnost přinesla na trh novinku - byty 1+kk+sk. Tyto garsonky disponují moderně vyřešeným stavebně odděleným spacím koutem a poskytují tak komfort bytu 2+kk.
 
Lokalita v Hostivaři spojuje dopravní dostupnost do centra s klidnou lokalitou plnou zeleně, sportovního vyžití a skvělé občanské vybavenosti. Chloubou lokality je Přírodní park Hostivař-Záběhlice. Jeden z nejvýznamnějších rekreačních areálů v Praze nabízí pro chvíle odpočinku malebné stezky, písčité pláže, dětská hřiště nebo cyklostezky. V okolí bytového areálu se nachází mateřské, základní a střední školy, ordinace lékařů, veterinární stanice, plavecký areál, sportovní haly, obchodní centrum či golfové hřiště.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.maxformer.com

читать далее atrox.com.ua

granit-sunrise.com.ua/izdeliya-iz-kamnya
Všechna práva vyhrazena © 2018