Pražské Florentinum přivítalo první nájemce

Hlavní stránka / Developerské projekty / Pražské Florentinum přivítalo první nájemce

7.1.2014

Pražské Florentinum přivítalo první nájemce PRAHA - Nové pražské administrativní centrum Florentinum přivítalo na začátku ledna své první nájemce. Zaměstnanci společností EY a advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners se do Florentina nastěhovali na konci prosince 2013 a od ledna v něm začínají denně působit. Od začátku ledna jsou rovněž otevřené veřejné prostory Florentina, nové náměstí a zrenovovaná Desfourská zahrada.

Společnost EY si ve Florentinu pronajala devět tisíc metrů čtverečních a advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners 4500 metrů čtverečních plochy. Stěhování dalších z většiny již oznámených nájemců bude probíhat postupně během celého letošního roku, slavnostní otevření Florentina je naplánováno na přelom jara a léta 2014.
 
„Přestěhování do nových prostor pro nás představuje významný mezník. Florentinum jsme si vybrali mimo jiné s ohledem na plánovanou expanzi, plocha osm tisíc metrů čtverečních na Karlově náměstí už by nám v dlouhodobém horizontu nestačila, na Florentinu si pronajímáme více než devět tisíc metrů čtverečních. Hledali jsme moderní a flexibilní prostory s vysokým technickým standardem. Klíčové pro nás také bylo, aby byly uzpůsobené pro týmovou spolupráci. Důležitým faktorem při výběru byly také výborná lokalita a dobré nájemní podmínky,“ říká Magdalena Souček, vedoucí partnerka EY v České republice.
 
„Stěhování pražského sídla advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners vnímáme jako další významný krok v rozvoji naší kanceláře. V souvislosti s dynamickým rozvojem spojeným s nárůstem počtu zaměstnanců jsme uvítali možnosti, které Florentinum jako moderní a architektonicky kvalitní kancelářská budova s vysokým technickým standardem a vysokými požadavky na ekologický provoz nabízí. Výrazně větší, efektivní a dobře dostupné prostory pro naši pražskou kancelář budou jistě přínosem nejenom pro nás, ale také pro naše klienty a obchodní partnery,“ uvedl Jan Holásek, zakládající partner advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners.
 
Florentinum je developerským projektem investiční skupiny Penta, který se nachází v ulici Na Florenci. Projekt získal kolaudační souhlas 18. října 2013. Penta tím dodržela náročný časový harmonogram, přičemž samotná stavba Florentina trvala 20 měsíců. Nejbližším milníkem projektu bude otevření obchodní pasáže, která propojí ulice Na Florenci a Na Poříčí. Otevření je naplánováno na březen 2014.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

автоматический полив хантер

https://best-mining.com.ua

www.magazinpoliva.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018