Projekt Barevné Letňany hlásí vyprodáno

Hlavní stránka / Developerské projekty / Projekt Barevné Letňany hlásí vyprodáno

10.4.2012

Projekt Barevné Letňany hlásí vyprodáno PRAHA - Jeden z nejúspěšnějších rezidenčních projektů posledních let, obytný soubor s názvem Barevné Letňany, byl završen podpisem kupní smlouvy na poslední volnou garsonku. V rámci Barevných Letňan vznikly postupně v letech 2008 až 2011 tři bytové domy, nazvané podle barevnosti svých fasád Červený, Žlutý a Modrý dům, v nichž vzniklo celkem 255 nových bytových jednotek.

Všechny etapy projektu se vyznačovaly velkým zájmem kupujících, o čemž svědčí především to, že vesměs byly vyprodány prakticky současně s kolaudací. Výjimku tvořil poslední, Modrý dům, kde i po kolaudaci zůstal až do minulého týdne poslední volný byt 1+kk. Přesto je to výsledek v současné situaci na rezidenčním trhu ojedinělý, tím spíše, že developer – společnost Trigema, neposkytoval zájemcům žádné slevy.

„Je to v souladu s dlouhodobou strategií naší společnosti,“ vysvětluje generální ředitel Trigemy Marcel Soural. „Nenafukujeme ceny, abychom vydělali co nejvíc nebo abychom mohli halasně oznamovat, jak jsme posléze zlevnili. Od samého počátku nasazujeme díky systému přesného vypočítávání a plánování nákladů reálné ceny. Takže pak není důvod zlevňovat.“
 
Projekt Barevné Letňany ocenili nejen klienti, ale i odborníci. V listopadu 2011 získal projekt Barevných Letňan ocenění v soutěži „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru. Porota složená z uznávaných odborníků přiřkla projektu druhé místo v kategorii rezidenčních projektů! V odůvodnění této volby se uvádí: „Barevné Letňany jsou zdařilým moderním rezidenčním areálem, u něhož bylo porotou oceněno uplatnění na trhu i jeho citlivé zasazení do stávající obytné zóny.“
 
Pro tento rok chystá společnost Trigema jeden až dva nové rezidenční projekty. „Úspěch Barevných Letňan nás zavazuje, abychom na tento zdařilý projekt nějakým způsobem navázali,“ uzavírá Marcel Soural.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

на сайте

rezeptfrei-viagra.com

www.best-mining.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018