Projekt ByTy Malešice hlásí zahájení druhé etapy výstavby

Hlavní stránka / Developerské projekty / Projekt ByTy Malešice hlásí zahájení druhé etapy výstavby

5.10.2012

 Projekt ByTy Malešice hlásí zahájení druhé etapy výstavby PRAHA - Společnost SIDI PRAGUE právě zahajuje výstavbu 263 bytů II. etapy svého projektu ByTy Malešice. Ve výstavbě je tak současně všech 550 bytů a 5500 metrů čtverečních komerčních prostor. Tato čísla činí z projektu ByTy Malešice jeden z největších pražských developerských projektů současnosti. První etapa je k dnešnímu dni vyprodána ze 75 procent.

Druhá a poslední etapa projektu ByTy Malešice nabízí byty ve velikostech od 26 do 180 metrů čtverečních. Novinkou oproti první fázi je mimo jiné variabilita v dispozičních řešeních. Zájemci o nejžádanější velikosti – tedy 2kk a 3kk – si mohou vybrat rozdílné velikosti těchto dispozičních variant. Byty 2kk se budou prodávat ve velikosti od 43 do 58 metrů čtvereční, 3kk pak od 65 do 127 metrů čtverečních.  Byty 4kk jsou velké až 180 metrů čtverečních a na přání klienta je bude možno ještě dále zvětšit.
 
„Nenabízíme kupujícím žádné slevy, není k nim důvod, prodáváme zhruba 10 bytů měsíčně, ale chceme jim poskytnout možnost získat byt o určité požadované dispozici, ale s rozdílnými cenami a tím vyjít vstříc jejich finančním možnostem,“ říká ředitel SIDI PRAGUE Martin Louda. Pokud jde o komerční jednotky I. etapy, z celkového počtu 2 500 metrů čtverečních je v současnosti prodáno přes 60 procent a noví majitelé bytů se po dokončení I. etapy mohou těšit na restauraci, drogerii, kavárnu, banku, lékárnu, kadeřnictví a jiné služby.
 
Ve druhé etapě k nim přibydou ještě supermarket a velké fitness centrum, pekárna a květinářství. Přímo u projektu je zastávka MHD a poliklinika. V okruhu jen několika minut chůze je škola, školka a právě revitalizovaný Malešický park.
 
Polyfunkční areál ByTy Malešice zaujal zájemce o bydlení či podnikání především příznivými cenami, lokalitou a v neposlední řadě zajímavou architekturou s důrazem na zeleň. Jednotlivé domy budou mít zelené střechy, do fasád zapuštěné vzrostlé stromy, rostliny, které se budou popínat po fasádách, habrovou alej v parteru a květinové záhony, to vše ve stálé péči profesionálního zahradníka. Druhá, závěrečná etapa ByTů Malešice by se měla kolaudovat v prosinci 2014.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

купить протеин

www.onlyyou.od.ua

www.best-cooler.reviews
Všechna práva vyhrazena © 2018