Projekt KOTI Hájek hlásí zájem o větší byty

Hlavní stránka / Developerské projekty / Projekt KOTI Hájek hlásí zájem o větší byty

11.6.2012

Projekt KOTI Hájek hlásí zájem o větší byty PRAHA - Zatímco v uplynulých letech šly u developerů nejvíce na odbyt malé byty v dispozicích 1+kk a 2+kk, loni se začal trend pomalu obracet. Letošní rok naplno ukazuje, že poptávka po větších bytech neustále roste. Velké byty navíc často na přání klientů vznikají spojením dvou původně menších jednotek. To se potvrdilo například i v čerstvě dokončeném projektu KOTI Hájek společnosti YIT Stavo.

„S požadavkem na spojení menších bytů do větších se u projektu KOTI Hájek setkáváme poměrně často. Klienti nejčastěji chtějí byt pro rodinu, tedy s více místnostmi, tak aby každé z dětí mohlo mít vlastní pokoj. Výhodou sloučení dvou bytů je také získání prostoru pro více koupelen a technických místností na uložení sezónních věcí či k využití jako šaten,“ říká Dana Bartoňová, obchodní a marketingová ředitelka společnosti YIT Stavo.
 
Více než 30 bytů různých dispozic
 
Podle jejích slov je nezanedbatelným důvodem pro větší byty i více soukromí, které je velmi potřebné zejména v budoucnu, až budou děti starší – jednotky lze později opět oddělit. V projektu KOTI Hájek je celkem 31 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk a velikostech od 36 do 110 metrů čtverečních. Ke každému bytu v dispozicí 2+kk až 4+kk náleží balkon nebo předzahrádka, byty 1+kk mají velká francouzská okna. Podle finských tradic je rovněž několik jednotek vybaveno saunou. Autorem projektu, který je již z více než poloviny vyprodán, je ateliér Consilium ai. Výstavba začala v dubnu loňského roku, projekt je nyní dokončen a čeká na své první obyvatele.
 
Maximální důraz na úspory energie
 
KOTI Hájek byl navržen tak, aby byl maximálně šetrný k životnímu prostředí a zároveň přinášel ekonomické výhody pro své obyvatele. Ty zajistí nejen kvalitní izolace, ale zejména 20 solárních kolektorů umístěných na střeše domu, které výrazně snižují náklady na ohřev teplé užitkové vody. Úsporný bytový dům získal Průkaz energetické náročnosti budovy B. „Stále více zájemců se dotazuje na provozní náklady a úspory při bydlení v nízkoenergetickém domě. Nechali jsme odbornou firmu spočítat a porovnat výdaje na vytápění a ohřev vody v bytě z našeho projektu KOTI Hájek a v panelovém domě postaveném před rokem 1980. Výsledkem je, že v panelovém bytě o ploše 44 metrů čtverečních obyvatelé ročně zaplatí 17 656 korun a v novém bytě o velikosti 48 metrů čtverečních v KOTI Hájek pouze 6 101 korun,“ popisuje na konkrétním příkladu Dana Bartoňová.
 
Kompletní občanská vybavenost v dosahu
 
Bytový dům KOTI Hájek vyrůstá v městské části Praha 11. Lokalita je charakteristická kvalitní občanskou vybaveností, dobrou dopravní dostupností centra Prahy i množstvím zeleně v okolí. V blízkosti projektu nechybí mateřská, základní ani několik středních škol. Nedaleko je rovněž pošta, množství obchodů a supermarketů včetně nákupního centra Chodov s více než 200 obchody, restauracemi a fitness. Lokalita nabízí mnoho možností volnočasových aktivit: V blízkosti se nachází rovněž hostivařská přehrada a lesopark, který má rozlohu více než 400 hektarů.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

KOTI-Hajek-1.jpg

KOTI-Hajek-1.jpg

KOTI-Hajek-2.jpg

KOTI-Hajek-2.jpg

KOTI-Hajek-3.jpg

KOTI-Hajek-3.jpg

KOTI-Hajek-4.jpg

KOTI-Hajek-4.jpg

Diskuse

VMVOcyQnrPGJowd gzqfuh 19.7.2013 13:59

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://ailavita.com.ua

там

read more best-cooler.reviews
Všechna práva vyhrazena © 2018