Projekt KOTI Hostivař II má za sebou hrubou stavbu

Hlavní stránka / Developerské projekty / Projekt KOTI Hostivař II má za sebou hrubou stavbu

2.12.2013

Projekt KOTI Hostivař II má za sebou hrubou stavbu PRAHA - Developerská společnost YIT Stavo úspěšně dokončila hrubou stavbu a brzy začne pracovat na stylovém zevnějšku fasády. Komfortní, moderní a úsporné - takové bude bydlení v KOTI Hostivař II. Již v létě příštího roku zde najdou bydlení rodiny, jednotlivci i páry. Majitelé 38 bytových jednotek budou mít možnost podílet se na dotvoření konečného vnějšího vzhledu budovy.

KOTI Hostivař II nabídne bydlení ve finském stylu s čistou funkční architekturou ve střídmých barvách. „Po úspěšném projektu KOTI Hostivař I jsme se rozhodli pokračovat v tomto trendu a v oblíbené lokalitě nabídnout zájemcům další bydlení v severském stylu. Pro KOTI Hostivař II jsme chtěli vymyslet něco výjimečného a nevšedního, a to se nám podařilo. Rozhodli jsme se vložit konečný vzhled domu také do rukou novým majitelům. Lidé mají na výběr ze vzorníku předokenních rolet ve sladěných stylech a barvách. Volbou své předokenní rolety tak ovlivní a oživí bílou fasádu domu,“ vysvětluje Vladimír Dvořák, jednatel a výkonný ředitel YIT Stavo.
 
Nové bydlení v projektu KOTI Hostivař II vznikne ve dvou na sebe navazujících domech. Jeden z nich bude mít čtyři nadzemní podlaží, druhý pět a oba nabídnou nové byty v dispozicích od malých 1+kk pro singles až po velkorysé 4+kk. Nejvíce zastoupené budou větší byty 3+kk, ve kterých nebude chybět balkon, úložné prostory či šatny. Ke každému bytu bude náležet prostorná sklepní kóje a minimálně jedno garážové stání v podzemním podlaží. Bezpečnost rezidentů zajistí vstupní karty a čipy a kamerový systém v garážích. U bytových jednotek v přízemí se počítá s velkými zahrádkami o velikosti až 250 metrů čtverečních a u bytů ve vyšších podlažích zase s prostornými terasami s pěknými výhledy.
 
Zdravé prostředí a klidnou atmosféru umocňuje blízkost přírody. Rozlehlý přírodní park Hostivař, meandr Botiče a přehrada Hostivař lemující celé území nabízejí nespočet možností k relaxaci i sportovním aktivitám. Tuto lokalitu charakterizuje také kompletní občanská vybavenost a snadná dostupnost do centra metropole. Nechybí zde mateřská ani základní škola, supermarket, ordinace lékařů či pošta a banka. Jen pár minut pěší chůze se nachází obchodní a zábavní centrum Park Hostivař s obchody, kinem i fitness.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

KOTI-Hostivar-II-vizualizace.jpg

KOTI-Hostivar-II-vizualizace.jpg

KOTI-Hostivar-vizualizace-interier.jpg

KOTI-Hostivar-vizualizace-interier.jpg

KOTI-Hostivar-II-stavba.JPG

KOTI-Hostivar-II-stavba.JPG

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://unc-mps.com.ua

babyforyou.org/en/legal-framework/
Všechna práva vyhrazena © 2018