Projekt KOTI Victoria prošel úspěšně kolaudací

Hlavní stránka / Developerské projekty / Projekt KOTI Victoria prošel úspěšně kolaudací

11.2.2013

Projekt KOTI Victoria prošel úspěšně kolaudací PRAHA - Společnost YIT Stavo dokončila na rozhraní Malešic a Žižkova výstavbu svého pražského projektu KOTI Victoria a v lednu jej úspěšně zkolaudovala. Komorně pojatá budova nabízí pouhých 25 bytových jednotek, kterými developer reagoval na nedostatkový segment tzv. startovacího bydlení.

Všechny jednotky v KOTI Victoria jsou rozměrově spíše menší, v oblíbených dispozicích od 1+kk po 3+kk. Většina pak v nejžádanější kategorii 2+kk. Velikosti bytů začínají na 37 metrech čtverečních, největší mají 76 metrů čtverečních. „Poptávka klientů nám potvrdila, že o startovací bydlení je v Praze zájem. V současné době tak máme prodánu polovinu bytů. Projekt jsme v lednu zdárně dokončili a zkolaudovali, první obyvatelé se budou moci nastěhovat letos v dubnu,“ říká Dana Bartoňová, obchodní a marketingová ředitelka YIT Stavo.
 
KOTI Victoria vychází stejně jako předchozí projekty společnosti YIT Stavo ze zásad kvalitního finského bydlení. Důraz je kladen na přírodní materiály, propracované dispozice a šetrnost k životnímu prostředí. Budova má průkaz energetické náročnosti B. Bytový dům tvoří čtyři nadzemní a jedno podzemní podlaží. V podzemí a v prvním patře jsou společné a technické prostory a krytá parkovací stání. Počítáno bylo také s místy pro parkování návštěv. Byty s balkony a arkýři jsou situovány do druhého až čtvrtého podlaží.
 
Projekt nového bydlení KOTI Victoria vyrostl v klidné části na rozhraní Malešic a Žižkova v katastrálním území městské části Prahy 3, v ulici U Staré cihelny. Lokalita je známá svou dobrou dopravní dostupností, řadou služeb a veškerou občanskou vybaveností. V blízkosti jsou mateřské, základní i střední školy. Nedaleko je rovněž pošta, obchody a dvě zdravotní střediska. Nechybí ani parky – Malešický a Židovské pece.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

velotime.com.ua

www.yarema.ua/materiali/shtori-dlya-spalni

https://buysteroids.in.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018