Projekt MATĚJKOVA má za sebou hrubou stavbu

Hlavní stránka / Developerské projekty / Projekt MATĚJKOVA má za sebou hrubou stavbu

30.5.2012

Projekt MATĚJKOVA má za sebou hrubou stavbu PRAHA - Společnost CODECO dokončila hrubou stavbu rezidenčního projektu MATĚJKOVA, pojmenovaného podle stejnojmenné ulice v pražských Vysočanech. Výstavba bytového domu pokračuje podle plánu, projekt bude dokončen v závěru letošního roku. V létě si budou moci zájemci prohlédnout vzorový byt.

Projekt MATĚJKOVA nabízí celkem 61 bytů s terasou či balkonem v dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Ke každému bytu patří minimálně jedno parkovací stání a zděná sklepní kóje, které jsou stejně jako DPH již zahrnuty v ceně bytu. Byty jsou v nabídce ve třech úrovních standardů, a tedy i třech úrovních cen. Nejmenší začínají již na cenách 1,6 milionu Kč. V současné době je prodáno přes 40 procent bytů.
 
„Nabízíme bydlení, po kterém je dnes největší poptávka. Kvalitní, za přijatelnou cenu, v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností,“ říká obchodní a marketingový ředitel společnosti CODECO Martin Jan. Pod architektonickým návrhem projektu je podepsána renomovaná architektonická kancelář LOXIA. Financování projektu zajišťuje Raiffeisen - Leasing Real Estate. Generálním dodavatelem stavby je společnost ČKD Praha DIZ.
 
Jako u předchozích projektů společnosti CODECO, i u MATĚJKOVY je kladen důraz na prostorné a promyšlené dispozice s dostatkem úložných prostor, vysokou kvalitou standardů a použitých materiálů. Obyvatelé si kromě širokých možností klientských změn a služeb bytového architekta mohou volit ze tří úrovní standardů a tedy tří cenových hladin vybavení bytů. „Pro klienty znamená toto rozdělení jednoznačnou výhodu. Například byt 2+kk ve stejné výměře si mohou podle zvoleného standardu koupit za různě vysokou cenu. Záležet bude pouze na tom, kolik finančních prostředků chtějí do svého nového bydlení investovat,“ vysvětluje Martin Jan.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.ailavita.com.ua

у нас

www.maxformer.com/kolesa-i-shiny
Všechna práva vyhrazena © 2018