Projekt Na Dolinách nabídne luxusní bydlení v pražském Podolí

Hlavní stránka / Developerské projekty / Projekt Na Dolinách nabídne luxusní bydlení v pražském Podolí

9.4.2012

Projekt Na Dolinách nabídne luxusní bydlení v pražském Podolí PRAHA - Společnosti CRESCON a PSJ uvádějí na trh nové luxusní bydlení, komorní rezidenční projekt Na Dolinách 24. Bytový dům s celkem osmi velkými byty vyroste v atraktivní lokalitě pražského Podolí. Solitérní bytový dům se šesti nadzemními a jedním podzemním podlažím nabídne celkem osm bytových jednotek v dispozici 4+kk a 5+kk o velikostech 95 m² až 134 m². Dům jednoduchého kubického tvaru a čistých linií je zasazen do starší zástavby činžovních vil a rodinných domů.

Lokalitu charakterizuje kompletní občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. Pod architektonickým návrhem je, stejně jako u předchozích projektů společnosti CRESCON - Procházkova 7 a ve Studeném 4, podepsán renomovaný ateliér Heidler Architekti Stanislava Heidlera. „Komorní a architektonicky zajímavé projekty v atraktivních lokalitách jsou naší vlajkovou lodí v rezidenčním segmentu. Jak dokládají naše předchozí realizace, lidé mají o tento typ bydlení stále zájem. Ne každý si může dovolit koupit prvorepublikovou vilu ve starší zástavbě na prestižní adrese. Přesto není nutné se tohoto komfortu vzdát - my nabízíme vhodné řešení. Bydlení v ceněné lokalitě, v prostorných a nadstandardně řešených bytech s dostatkem soukromí a navíc s vlastní zahradou či rozlehlou terasou,“ říká Jan Jerie, ředitel společnosti CRESCON.
 
Developerský projekt Na Dolinách 24, na kterém CRESCON spolupracuje se společností PSJ, má v současné době vydané pravomocné územní rozhodnutí. Nyní se zpracovává dokumentace pro stavební povolení a zahajuje se prodej bytů. Začátek výstavby je plánován na léto tohoto roku, dokončení pak na podzim 2013. Velké luxusní byty budou orientovány převážně západním a východním směrem s výhledem k podolskému nábřeží. Dům je situován do svažitého terénu, který umožňuje propojení bytů s předzahrádkami i ve vyšších podlažích. V nižších patrech je počítáno se dvěma bytovými jednotkami na podlaží, ve čtvrtém patře je navržena jedna samostatná. Byt v nejvyšším podlaží bude koncipován jako mezonetový se střešním penthousem a dvěma terasami, přičemž nejvyšší, zcela soukromá 57metrová terasa nabízí krásný pohled na pražské panorama. Podzemní podlaží je určeno pro čtrnáct parkovacích stání a sklepní kóje.
 
„Jako u všech našich projektů jsme kladli důraz na důsledné oddělení privátní a společenské zóny v bytech, efektivní poměr obytných ploch a komunikací a na dostatek úložného prostoru. Vytvářet promyšlené dispozice je naší zásadou. Chceme, aby se novým majitelům v našich bytech skutečně dobře a pohodlně bydlelo,“ doplňuje Jerie. Interiéry nabídnou vysoký standard vybavení. Od podlah z dubového dřeva přes kvalitní keramické obklady v koupelně, sanitární keramiku a baterie od firem Laufen, Kaldewei a Grohe až po další vybavení od renomovaných výrobců.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Vizualizace-projektu-Na-Dolinach-1.jpg

Vizualizace-projektu-Na-Dolinach-1.jpg

Vizualizace-projektu-Na-Dolinach.jpg

Vizualizace-projektu-Na-Dolinach.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Турагентство coraltravel www.tmtravel.com.ua
steroid-pharm.com/xanodrol-oxandrolone.html

renesans-centr.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018