Projekt Podolské schody skupiny Crestyl byl úspěšně zkolaudován

Hlavní stránka / Developerské projekty / Projekt Podolské schody skupiny Crestyl byl úspěšně zkolaudován

16.7.2016

Projekt Podolské schody skupiny Crestyl byl úspěšně zkolaudován V polovině května byl zkolaudován projekt Podolské schody v pražském Podolí, budoucí obyvatelé se tak již mohou stěhovat. Tato luxusní rezidence developerské skupiny Crestyl přináší spojení vzdušných prostorných bytů s malebným prostředím a neopakovatelným výhledem na okolí Vltavy a Vyšehradu. Nachází se ve vynikající dostupnosti do centra města, zároveň jen několik kroků od přírody.

Nový projekt Podolské schody se nachází v Praze 4 – Podolí a nabízí nejen ideální polohu blízko centra, ale zároveň možnost klidu a krásný výhled na okolí Vltavy. Zahrnuje dva objekty s celkem 20 byty o velikostech 1+kk až 5+kk, z nichž každý disponuje originální koncepcí a designem. Bytům nechybí vysoké standardy a rozsáhlá podlahová plocha nejen jednotlivých místností, ale i celých bytů. Nejmenší byty mají od 30 metrů čtverečních, ten největší pak přes 190 metrů čtverečních.
 
Lokalita zaujme svou dostupností, rezidence se nachází jen několik minut od metra Vyšehrad, západní cesta míří k Vltavě a tramvajové zastávce Podolská vodárna. Nedaleká cyklostezka a bruslařská dráha nabídne také možnost volnočasových aktivit. Samozřejmostí je dobrá občanská vybavenost, v okolí se nachází školy, školky, dětská hřiště, obchody, restaurace, úřady, firmy a mnoho dalšího. Ať už si obyvatelé večer rádi vyrazí mezi světla velkoměsta nebo raději tráví večerní chvíle posezením na terase, v každém ohledu si přijdou na své.
 
Autory projektu trojice bytových domů v ulici Sinkulově v Praze 4, který začal vznikat v roce 2012, jsou ing. arch. Jiří Šesták a prof. ing. arch. Irena Šestáková z atelieru Šesták, ing. arch. Ondřej Dvořák a ing. arch. Jiří Matys z ateliéru S-Architekti a v neposlední řadě pak architekti ze studia Chmelař architekti. Jedinečným spojením kontrastů tak u projektu Podolských schodů dosáhli harmonie, která je esteticky vyvážená a zároveň praktická a pohodlná.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

kompozit.ua

https://topobzor.info

steroid-pharm.com
Všechna práva vyhrazena © 2018