Projekt Rezidence Na Veselé vstupuje do fáze své realizace

Hlavní stránka / Developerské projekty / Projekt Rezidence Na Veselé vstupuje do fáze své realizace

18.7.2012

Projekt Rezidence Na Veselé vstupuje do fáze své realizace BEROUN - Výstavbu první etapy rezidenčního projektu v Golfovém areálu u Berouna zahájila v těchto dnech společnost TIFANNYS slavnostním výkopem základů apartmánového domu A1. Dokončení první etapy s veškerou potřebnou infrastrukturou investor plánuje do podzimu příštího roku.

Obytný projekt Rezidence Na Veselé se nachází v golfovém areálu Beroun Golf Resort, který byl otevřen na konci května roku 2009 na zrevitalizovaném území bývalého vojenského prostoru lemovaným okolními lesy. Rezidence Na Veselé nabízí v první etapě 38 bytových jednotek o velikosti 2+kk až 5+kk od 50 do 120 metrů čtverečních, ceny začínají od 38 tisíc bez DPH za metr čtvereční podlahové plochy.
 
Noví majitelé bytových jednotek budou mít k dispozici restaurační zařízení se středomořskou kuchyní, wellness, fitness, saunu, služby recepce, možnost využití hotelové pokoje, konferenční místnosti a v neposlední řadě hru golfu na mistrovském 18jamkovém hřišti. Jako součást projektu investor plánuje vybudovat tenisové kurty, dětský park a minimarket se smíšeným zbožím.
„O koupi bytů v projektu je značný zájem, před samotným zahájením první etapy výstavby bylo od počátku roku, tedy za 6 měsíců, prodáno přes 36 procent celkové prodejní bytové plochy,“ říká Martin Klein, manažer projektu.

 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

avrora-trans.com

http://eurobud.com.ua

www.velotime.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018