Projekt top´rezidence v Praze 6 nabídne klidné bydlení v harmonii s přírodou

Hlavní stránka / Developerské projekty / Projekt top´rezidence v Praze 6 nabídne klidné bydlení v harmonii s přírodou

26.10.2014

Projekt top´rezidence v Praze 6 nabídne klidné bydlení v harmonii s přírodou PRAHA - Architektonicky nadčasový projekt top´rezidence z dílny ateliéru ŠAFER HÁJEK ARCHITEKTI s 50 rodinnými domy v nízkoenergetickém a pasivním standardu vyroste v následujících letech v jedné z nejkrásnějších pražských lokalit - Dejvicích, v těsném sousedství Tiché Šárky a Jenerálky.

„Rezidenční komplex je zasazen do unikátní scenérie Šáreckého údolí a svým budoucím obyvatelům nabídne polosoukromý park s designovou klubovnou, dětským hřištěm, alejemi vzrostlých stromů v obytných ulicích, lákajícími k příjemnému posezení,“ představuje projekt Petr Pujman, předseda představenstva KKCG Real Estate. Podle jeho slov bude obyvatelům k dispozici recepce s nepřetržitou ostrahou a širokou škálou služeb.
 
Dominantou obytného souboru je zrekonstruovaný komín, ke kterému je zakomponovaná společenská místnost-klubovna, která bude k dispozici všem rezidentům. Během dne maminkám s malými dětmi, odpoledne školním dětem a večer nabídne možnost využití fitness anebo společné sledování sportovního utkání v televizi.  Dalším poznávacím prvkem areálu je také socha Jaroslava Róny „Stisk“ umístěná v centrálním parku, která společně se vzrostlou zelení působí jako jeden z kompozičních prvků a podporuje tak prostorovou orientaci rezidentů a návštěvníků.
 
Stejně důležité jako je koncepce a benefity areálu, jsou i dispozice jednotlivých domů a budoucí provozní náklady. U všech typů domů o velikosti 165 až 285 metrů čtverečních s dvojgaráží bude mít klient na výběr z více variant dispozičních řešení. Ke zpracování interiérů rodinných domů přizval developer ateliér OLGOJ CHORCHOJ, který patří mezi špičky v interiérovém designu v České republice a je držitelem ceny Czech Grand Design „Grand designér roku 2010”.
 
„Kvalita a variabilita dispozičního uspořádání a vybavení interiéru je v top´rezidenci na prvním místě. Proto spolupracujeme s interiérovými architekty a designéry, kteří pro rodinné domy navrhli výjimečné prostory ve standardu TOP a PREMIUM,“ vysvětluje záměr developera Otto Koval, obchodní ředitel KKCG Real Estate.
 
Velký důraz je kladen na energetickou náročnost domů, které budou provedeny v nízkoenergetickém standardu. „Celkem 48 domů bude mít energetický štítek A, tedy mimořádně úsporná budova, dva domy pak štítek B – tedy velmi úsporná budova. Více než 50 procent domů bude pasivních. Díky použitým materiálům, jejichž vhodnost byla ověřena výpočty – zdivu z vápenopískových tvárnic s nadstandardní akumulační schopností, kvalitnímu zateplení, eurooknům s izolačním trojsklem v rámu o tloušťce 92 mm a řízenému větrání s rekuperací bude ve všech domech celoročně příjemné klima.,“ komentuje energetickou náročnost domů Patrik Skála, jednatel investora Theta Real a technický ředitel KKCG Real Estate.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-interier-1.jpg

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-interier-1.jpg

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-interier.jpg

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-interier.jpg

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-loznice.jpg

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-loznice.jpg

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-obyvaci-pokoj.jpg

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-obyvaci-pokoj.jpg

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-park-vecerni.jpg

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-park-vecerni.jpg

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-park.jpg

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-park.jpg

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-ulice.jpg

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-ulice.jpg

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-zahrada.jpg

Top-Rezidence-Sarecke-udoli-zahrada.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.winnerlex.com.ua

velotime.com.ua

ukrterminal.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018