Prostory pro Hewlett-Packard v budově DELTA prošly úspěšně kolaudací

Hlavní stránka / Developerské projekty / Prostory pro Hewlett-Packard v budově DELTA prošly úspěšně kolaudací

26.5.2015

Prostory pro Hewlett-Packard v budově DELTA prošly úspěšně kolaudací PRAHA - DELTA I, první část nové a dosud největší administrativní budovy multifunkčního areálu BB Centrum na Praze 4, byla úspěšně zkolaudována. Tuto výraznou budovu, jejímž developerem je developerská a investiční společnost PASSERINVEST GROUP, si za své sídlo vybraly jedny z nejvýznamnějších nadnárodních IT společností – Hewlett-Packard a Microsoft. A právě Hewlett-Packard se díky kolaudaci budovy DELTA I může začít stěhovat. Stěhování bude probíhat v několika etapách, první přesun se uskuteční letos v červnu.

„Kolaudace budovy DELTA proběhla podle harmonogramu tak, aby se společnost Hewlett-Packard mohla začít v červnu stěhovat do DELTY I. Kolaudace další části komplexu DELTA II je plánována na září tohoto roku. Tou dobou bude také probíhat druhá etapa přesunu HP a v říjnu se bude do DELTY stěhovat další velký nájemce – Microsoft,“ upřesňuje Štěpán Smrčka, sales manager projektu DELTA ze společnosti PASSERINVEST GROUP. Budova DELTA nabízí v osmi nadzemních podlažích celkem 40 tisíc metrů čtverečních pronajímatelných ploch. Podstatnou část, 17 tisíc metrů čtverečních, si pronajala nadnárodní IT společnost Hewlett-Packard, dlouhodobý nájemce BB Centra. V rámci své expanze bude tento IT gigant kromě kancelářských prostor využívat i 1 300 metrů čtverečních jako své vzdělávací a zákaznické centrum.
 
DELTA, která je již sedmnáctou budovou multifunkčního areálu BB Centrum, nabízí kromě kancelářských ploch také 800 metrů čtverečních obchodních prostor v přízemí budovy a téměř 800 parkovacích stání v pěti podzemních podlažích. Budova stojí v místě ohraničeném ulicemi Vyskočilovou a Václava Sedláčka, v blízkosti právě budovaného parku Brumlovka. Stejně jako u ostatních budov BB Centra byl u objektu DELTA kladen velký důraz na šetrnost vůči životnímu prostředí a DELTA tak prochází certifikací s cílem získat BREEAM na úrovni Very Good.
 
Ateliér AULÍK FIŠER ARCHITEKTI navrhl DELTU jako dvě parterem propojené budovy s půdorysem ve tvaru písmene H. Půdorysná struktura čtyř „žeber“ umožňuje propojení obou budov lávkou v každém podlaží. Toho využila společnost Hewlett-Packard a propojením pater DELTA I a DELTA II vznikla unikátní kancelářská plocha o velikosti 4 500 m2 v jednom patře. Pro maximální komfort pracovníků je budova opatřena chladícími trámy, fan-coil jednotkami a zároveň otevíratelnými okny, která na východní, západní a jižní fasádě disponují vnějšími žaluziemi. Dispoziční uspořádání veškerých prostor v budově DELTA je velmi kompaktní, s malými vzdálenostmi od kapacitních výtahů a současně s dostatkem přirozeného osvětlení pro všechny prostory kanceláří.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

BB Centrum-DELTA-aktuální stav

BB Centrum-DELTA-aktuální stav

BB Centrum-DELTA I-recepce

BB Centrum-DELTA I-recepce

BB Centrum-DELTA I-vchod

BB Centrum-DELTA I-vchod

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

http://www.viagra-on.com

подробно jaamboo.com.ua

kover-samolet.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018