PSJ postaví v Praze 4 exkluzivní projekt Viladům Bohdalec

Hlavní stránka / Developerské projekty / PSJ postaví v Praze 4 exkluzivní projekt Viladům Bohdalec

3.2.2015

PSJ postaví v Praze 4 exkluzivní projekt Viladům Bohdalec PRAHA - Jižní svah kopce Bohdalec, jedné z největších zelených ploch na území Prahy 4, nabídne exkluzivní bydlení ve 30 bytech v sedmipodlažním terasovitém domě. Realizaci projektu Viladům Bohdalec už nic nebrání, neboť 21. ledna 2015 nabylo právní moci jeho stavební povolení. Developerem a generálním dodavatelem projektu je akciová společnost PSJ.

„Hlavním cílem architektonického návrhu bylo spojení bytů s venkovním prostorem a jejich prolínání, začlenění do okolní zeleně a vytváření soukromých zákoutí pro nerušenou relaxaci. Zahájení stavby v ulici Na Křivce v Praze 4 předpokládáme začátkem února 2015. Ve třetím čtvrtletí roku 2016 bude projekt po stavební stránce dokončen,“ informoval Pavel Tošovský, projektový manažer PSJ z Divize development.
 
Projekt Viladům Bohdalec nabízí nové byty s vysokou kvalitou standardního vybavení a dispozicemi 1+kk až 4+kk s plochou od 33 do 120 metrů čtverečních. Největší byty jsou koncipovány jako mezonetové, které v přízemí disponují vlastní zahrádkou a z patra nabízí svým majitelům hezký pohled přes vzrostlé stromy do údolí Botiče s původní zástavbou staré Michle. Kromě toho k domu náleží i společná zahrada pro děti a odpočinek.
 
Terasovitá novostavba na první pohled zaujme otevřenou a bohatě prosklenou fasádou. To budově dodává nevšední ráz a slibuje exkluzivní bydlení, které bude vyhovovat i těm nejnáročnějším majitelům. Objekt je rozdělený do dvou vchodů po patnácti bytech. Každý vchod disponuje vlastním výtahem. Pozoruhodnost a exkluzivitu projektu podtrhuje jak výjimečné architektonické pojetí, tak použití velmi kvalitních materiálů v exteriéru i v jednotlivých bytech.
 
Důmyslně je vyřešena i orientace objektu. Zatímco jižní strana je prosklená, severní stranu chrání svah kopce, což napomohlo k nízkoenergetickým parametrům tohoto rezidenčního domu. K pohodlnému bydlení v nových bytech přispívají i balkonové konstrukce a lodžie, které v létě zajišťují stínění bytů, čímž brání jejich přehřívání. Nové byty jsou vybaveny kvalitními okny s izolačními trojskly. Vytápění a ohřev teplé užitkové vody je realizováno tepelným čerpadlem a solárními kolektory a větrání je zajištěno moderním systémem s rekuperací vzduchu. To vše pomáhá ušetřit obyvatelům bytů náklady za energie, a to zhruba o 40 procent.
 
V okolí nových bytů je dostatek zeleně a blízký les, jenž může být místem příjemných procházek pro všechny milovníky přírody. Majitelé bytů se nemusí bát ani o občanskou vybavenost. Bezproblémová je i dopravní dostupnost.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Viladům Bohdalec - vizualizace exteriéru

Viladům Bohdalec - vizualizace exteriéru

Viladům Bohdalec - vizualizace exteriéru

Viladům Bohdalec - vizualizace exteriéru

Viladům Bohdalec - vizualizace exteriéru

Viladům Bohdalec - vizualizace exteriéru

Viladům Bohdalec - vizualizace interiéru

Viladům Bohdalec - vizualizace interiéru

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

ka4alka.com.ua

здесь pharmacy24.com.ua

velotime.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018