Rezidenční Malý háj se opět rozrůstá

Hlavní stránka / Developerské projekty / Rezidenční Malý háj se opět rozrůstá

15.2.2018

Rezidenční Malý háj se opět rozrůstá V pražských Štěrboholech staví FINEP od roku 2007 novou městskou rezidenční čtvrť Malý háj. Momentálně je zde v prodeji pátá etapa výstavby rodinných domů a již sedmá etapa rezidenčního bydlení. Celkem 144 moderních městských bytů a 13 řadových rodinných domů čeká na své nové majitele.

Projekt Malý háj je dynamicky se rozvíjející městskou rezidenční lokalitou. Ta svým obyvatelům nabízí ideální místo jak pro rodinný život, tak i pro první vlastní bydlení. Malý háj se pyšní dostatkem městské zeleně, včetně trávníků se vzrostlými stromy. Aktuálně se zde buduje velký centrální městský park a nejmenší obyvatele lokality potěší dětská hřiště.

„Jde o lokalitu, kde dojde v dalších letech k velkému zhodnocení nemovitostí. Malý háj je projektem s bezprostředním kontaktem s okolní zelení a přírodními parky, který svým obyvatelům zároveň nabízí i dobře dostupné služby a bezproblémovou dopravní obslužnost. Ta bude, vzhledem k plánovanému přivedení tramvajové tratě, v budoucnu ještě lepší,“ komentuje budoucnost lokality Malý háj Tomáš Pardubický, generální ředitel české společnosti FINEP.
 
V rámci sedmé etapy výstavby rezidenčního bydlení je v nabídce 144 nových bytů o dispozicích 1+kk (od 28 m2) až po rodinné byty 4+kk (do 119 m2). Každý byt disponuje balkónem, terasou či lodžií. Pátá etapa výstavby rodinných domů nabízí 13 řadových domů v moderním stylu kategorie 4+kk s užitnou plochou 144 metrů čtverečních a pozemky do velikosti 380 metrů čtverečních. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

profvest.com
Všechna práva vyhrazena © 2018