Skanska Reality zahájila prodej bytového domu V Zahrádkách na Žižkově

Hlavní stránka / Developerské projekty / Skanska Reality zahájila prodej bytového domu V Zahrádkách na Žižkově

14.6.2014

Skanska Reality zahájila prodej bytového domu V Zahrádkách na Žižkově PRAHA - Skanska Reality, skandinávská developerská společnost, zahájila prodej nového bytového domu v lokalitě Prahy 3 – Žižkova. Projekt nese název podle ulice, se kterou bezprostředně sousedí – V Zahrádkách. Čtyřpodlažní budova s pátým ustupujícím podlažím poskytne nový domov celkem 107 rodinám, párům či jednotlivcům.

Nabízené byty jsou ve velikostech od 1+kk o rozloze 31 metrů čtverečních, terasou pět metrů čtverečních a předzahrádkou sedm metrů čtverečních až po velkorysé 4+kk o rozloze 105 metrů čtverečních a 27 metrů čtverečních velkou terasou. Téměř tři čtvrtiny nabízených bytů jsou ve velikostech 2+kk a 3+kk.
 
„Žižkov vnímáme jako dynamicky se rozvíjející městskou část, proto nás těší, že rozšíříme portfolio právě o tuto lokalitu,“ řekla Naďa Ptáčková, ředitelka odboru Vývoje projektů a Akvizic Skanska Reality. „Roční prodeje na Žižkově oscilují okolo 200 bytů, přičemž v posledních dvou letech jich bylo přidáno do prodeje pouhých 114,“ doplnila. 
 
Všechny byty v přízemním podlaží projektu mají terasu či předzahrádku, součástí všech ostatních jsou balkony či lodžie, v ustupujících patrech terasy. Protože Skanska Reality dbá na bezpečnost v domácnosti, všechna okna a balkonové dveře v přízemí projektu jsou zajištěna bezpečnostním sklem a uzamykatelnou kličkou zabraňující vloupání.
 
Při včasné koupi nového domova mají klienti možnost bezplatného variantního řešení v rámci nabízených standardů vybavení bytu. Vybírat si mohou hned z několika barevných odstínů dveří, laminátových plovoucích podlah, obkladů i dlažby v koupelně.
 
Dvě podzemní podlaží domu nabídnou také dostatek parkovacích stání. Ke každému bytu lze dokoupit sklep ve velikostech 2 až 7 metrů čtverečních, mnohé sklepy jsou přístupné přímo z parkovacího místa. Cyklisté, rodiny s malými dětmi a majitelé psů jistě ocení sprchu pro mytí kol, kočárků či zablácených psích miláčků v suterénu bytového domu. Důkladné zateplení obálky budovy a kvalitní okna zajistí bytovému domu V Zahrádkách nízkoenergetický standard s průkazem energetické náročnosti budovy B – úsporná.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Skanska-projekt-V-Zahradkach-1.jpg

Skanska-projekt-V-Zahradkach-1.jpg

Skanska-projekt-V-Zahradkach-2.jpg

Skanska-projekt-V-Zahradkach-2.jpg

Skanska-projekt-V-Zahradkach-3.jpg

Skanska-projekt-V-Zahradkach-3.jpg

Skanska-projekt-V-Zahradkach-4.jpg

Skanska-projekt-V-Zahradkach-4.jpg

Diskuse

Ústní dohody se Skanskou - NEPLATÍ! Prokop 16.11.2016 19:29
Skanska Patockova 16.11.2016 18:34

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

читать дальше

портфель инвестиций

read more best-cooler.reviews
Všechna práva vyhrazena © 2018