Skanska zahájila prodej poslední etapy projektu Milíčovský háj

Hlavní stránka / Developerské projekty / Skanska zahájila prodej poslední etapy projektu Milíčovský háj

15.9.2014

Skanska zahájila prodej poslední etapy projektu Milíčovský háj PRAHA - V pondělí 15. září 2014 začal prodej poslední etapy projektu Milíčovský háj, která nese název Lesní podle nedaleké přírodní památky Milíčovský les a rybníky. V šesti tří- až pětipodlažních bytových domech, pojmenovaných po nejrozšířenějších českých stromech, bude vybudováno celkem 116 nových domovů v dispozicích od 1+kk o rozloze 31 metrů čtverečních po po 4+kk o rozloze 113 metrů čtverečních.

„Tento projekt patří dlouhodobě mezi naše nejúspěšnější. Prodej předchozí etapy Sadová jsme odstartovali společně s výstavbou v polovině loňského října a v tuto chvíli již máme prodaných 60 procent všech bytů,“ řekla Naděžda Ptáčková, ředitelka Vývoje projektů a akvizic společnosti Skanska. „Realizací etapy Lesní v lokalitě navíc definitivně utichne stavební ruch, což je pro majitele posledních nabízených domovů z projektu Milíčovský háj příjemný bonus, “ doplnila.  

Všechny bytové domy jsou naplánovány s průkazem energetické náročnosti B – velmi úsporná. Nízká energetická náročnost je výsledkem důkladného zateplení obálky budovy a kvalitních oken. V domech ve standardu Komfort budou nainstalovaná kvalitní plastová okna s izolačními dvojskly, v domech ve standardu Komfort Plus dřevěná okna s izolačními dvojskly.
 
Dispozice nabízených bytů jsou od 1+kk o rozloze 31 metrů čtverečních s balkonem osm metrů čtverečních po 4+kk o rozloze 113 metrů čtverečních se dvěma balkony o celkové rozloze 20 metrů čtverečních. Součástí nově nabízených bytů je balkon, terasa či předzahrádka a u většiny je počítáno s přiřazením sklepní kóje. Samozřejmostí jsou i parkovací stání ve společných garážích umístěných pod jednotlivými objekty.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Skanska-Milicovsky-haj-Lesni-2.jpg

Skanska-Milicovsky-haj-Lesni-2.jpg

Skanska-Milicovsky-haj-Lesni-3.jpg

Skanska-Milicovsky-haj-Lesni-3.jpg

Skanska-Milicovsky-haj-Lesni.jpg

Skanska-Milicovsky-haj-Lesni.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Велосипед ardis https://velotime.com.ua
Велосипеды giant https://velotime.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018