Skončila hrubá stavba druhé etapy projektu Tulipa Rokytka

Hlavní stránka / Developerské projekty / Skončila hrubá stavba druhé etapy projektu Tulipa Rokytka

2.5.2012

 Skončila hrubá stavba druhé etapy projektu Tulipa Rokytka PRAHA - Druhá fáze rezidenčního komplexu Tulipa Rokytka vstupuje do další etapy výstavby – právě byla dokončena jeho hrubá stavba. V projektu, který rozšíří nabídku nového bydlení v pražských Vysočanech, bude celkem 92 bytů o velikosti 1 + kk až 4 + kk. Developerem je AFI Europe Czech Republic společně s firmou CASTA, která je zároveň generálním dodavatelem stavby. Architektonický návrh je od společnosti LOXIA. Dokončení stavby se plánuje na konec letošního roku.

Byty z první fáze bytového komplexu Tulipa Rokytka jsou již všechny prodané a AFI Europe Czech Republic předpokládá, že stejně úspěšná bude i druhá fáze projektu. Téměř vyprodaný je i další rezidenční projekt Tulipa Modřanská rokle, ve kterém jsou volné poslední dva byty z celkového počtu 120.
 
Tulipa Rokytka se nachází přímo u stanice metra Českomoravská a v blízkosti stanice metra Vysočanská. Cesta do centra města tak zabere pouhých 10 minut. Kromě metra jsou v krátké docházkové vzdálenosti také stanice tramvají a nádraží Praha – Libeň. Dvě minuty chůze od bytů je i obchodní centrum Galerie Harfa se supermarketem a 160 obchody, službami, restauracemi, kavárnami a DinoParkem. K odpočinku lákají dva blízké veřejné parky Rokytka a Podviní, které lze kromě procházky využít i pro jízdu na kole na nových cyklostezkách. V docházkové vzdálenosti od Tulipy Rokytky je i zdravotnické středisko a školy

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Tulipa-Rokytka-hruba-stavba.jpg

Tulipa-Rokytka-hruba-stavba.jpg

Tulipa-Rokytka-vizualizace.jpg

Tulipa-Rokytka-vizualizace.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Международные грузоперевозки цены

https://topobzor.info

https://www.chemtest.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018