Skončila výstavba první vily projektu JRD Vily Diamantica

Hlavní stránka / Developerské projekty / Skončila výstavba první vily projektu JRD Vily Diamantica

22.1.2015

Skončila výstavba první vily projektu JRD Vily Diamantica PRAHA - Developerská společnost JRD dokončila výstavbu první z pěti luxusních nízkoenergetických vil v komorním projektu Vily Diamantica. Nachází se na okraji Prokopského údolí, necelých 10 minut od centra metropole. Stavbu zbývajících čtyř vil citlivě zasazených do okolního prostředí developer plánuje zahájit na jaře letošního roku.

„Projekt Vily Diamantica představuje unikátní bydlení, které propojuje špičkové provedení a materiály, skvělé umístění a výhody nízkoenergetického bydlení. Chtěli jsme vytvořit něco nevšedního. Něco, co se bude vyjímat mezi klasickými developerskými projekty, a to se nám, myslím, v projektu Vily Diamantica podařilo,“ uvádí Jan Řežáb, majitel JRD. Z pěti luxusních vil jsou aktuálně volné už jen poslední dvě.
 
Vily Diamantica, nesoucí jména drahých kamenů, jsou určeny pro nejnáročnější klienty. Každá z vil nabídne bydlení s dispozicí pokojů 5+kk a s užitnou plochou od 237 do 343 metrů čtverečních. U žádné nechybí terasa a zahrada o rozloze až 1 303 metrů čtverečních. Jednotlivé vily nabízejí velkoryse řešený společenský prostor a privátní zóny umístěné především v druhém nadzemním podlaží. Velké obývací pokoje a ložnice, zvýšené stropy a velká francouzská okna zajišťují dostatek světla a vytvářejí příjemnou atmosféru. „Pamatovali jsme i na místo pro odpočinek. Suterén jsme v projektu Vily Diamantica proměnili v domácí relaxační prostor. Kromě potřebného technického zázemí tu bude místo třeba pro vířivku, saunu či soukromé fitness, nebo si tu majitelé mohou zřídit vinotéku či hernu s kulečníkem a barem,“ popisuje projekt Jan Řežáb.
 
Každá z vil je vybavena nejmodernějšími technologiemi, které zajišťují jednak zdravé prostředí uvnitř, ale také nízké provozní náklady. Systém automaticky řízeného větrání s rekuperací tepla podporuje přirozenou cirkulaci vzduchu, který navíc zbavuje nečistot a prachu. V domech bude proto neustále čerstvý vzduch. V letním období systém umožňuje vnitřní prostor chladit. Další neméně důležitou výhodou je šetrnost k životnímu prostředí, které nízkoenergetická výstavba zatěžuje mnohem méně než běžné stavby.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Projekt Vily Diamantica - první dokončená vila

Projekt Vily Diamantica - první dokončená vila

Projekt Vily Diamantica - první dokončená vila

Projekt Vily Diamantica - první dokončená vila

Projekt Vily Diamantica - první dokončená vila

Projekt Vily Diamantica - první dokončená vila

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

profvest.com

steroid-pharm.com
Všechna práva vyhrazena © 2018