Společnost Daramis získala ocenění pro dva své bytové projekty

Hlavní stránka / Developerské projekty / Společnost Daramis získala ocenění pro dva své bytové projekty

15.11.2015

Společnost Daramis získala ocenění pro dva své bytové projekty PRAHA - Společnost Daramis získala hned dvě ocenění v soutěži Realitní projekt roku. Cenu veřejnosti za nejoblíbenější rezidenční projekt v Praze 9 obdrželo Zelené Město 2 a Cenu odborné veřejnosti za nejlepší rezidenční projekt v Praze 7 si odnáší luxusní komplex Marina Island, který vzniká ve společné režii developerů Lighthouse Group a Daramis. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Realitní projekt roku se uskutečnilo 9. listopadu v rámci Realitního kongresu 2015.

„Velmi si vážíme toho, že navzdory kvalitní konkurenci si odnášíme ceny za oba dva naše projekty. Dvojnásobný úspěch je výsledkem úsilí našich zaměstnanců i spolupráce se spolehlivými obchodními partnery a dodavateli. Ocenění je pro nás velkou motivací do budoucí práce a věříme, že i v dalších letech se nám podaří na trh rezidenčních nemovitostí uvést podobně kvalitní projekty,“ říká Martin Vachek, obchodní a marketingový ředitel společnosti Daramis.
 
Marina Island je luxusní rezidenční komplex, který vzniká na břehu řeky Vltavy v pražských Holešovicích jako joint venture společností Lighthouse Group a Daramis. Sestává z pěti budov s 346 byty ve velikosti 1+kk až 6+kk. Projekt počítá se třemi kategoriemi bytů od Townhousů evokujících bydlení v rodinné vile v prvních patrech přes komfortní byty v typických podlažích až po Penthousy skýtající nádherné výhledy na řeku a město v nejvyšších patrech.
 
Ke všem bytům náleží prostorná terasa nebo balkon, Townhousy a Penthousy kromě toho disponují přípravou na vlastní bazén. Součástí rezidenčního komplexu je 24hodinová recepce, privátní park, fitness centrum a reprezentativní společenské prostory pro pořádání soukromých akcí. Marina Island dosahuje vysoké kvality provedení i služeb a splňuje veškeré nároky na atraktivní bydlení v blízkosti centra. První tři budovy budou dokončeny v roce 2017, zbývající dvě o rok později.
 
Zelené Město 2 je rezidenční projekt v pražských Hrdlořezech zakomponovaný do svažitého terénu tak, aby se stal přirozenou součástí místní zeleně a nedalekého sadu. Projekt o třinácti domech s 344 byty v dispozici od 1+kk do 4+kk je koncipován pro moderní rodiny, které vyžadující dobrou dostupnost do centra města, ale přesto preferují klidné bydlení uprostřed přírody. Všechny byty mají k dispozici balkon nebo terasu, parkovací stání v podzemním parkovišti a sklepní kóji. Prvních sedm budov v Zeleném Městě 2 je již k nastěhování.
 
Realitní projekt roku je celostátní soutěž o titul nejoblíbenějších rezidenčních projektů, které byly v letošním roce dokončeny anebo se nacházely v realizační fázi a měly přitom v prodeji alespoň jednu bytovou jednotku. Ocenění se udělují v jednotlivých regionech a ve třech soutěžních kategoriích: Cena odborné poroty, Cena architektů a Cena veřejnosti.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

купить моторное масло mobil

steroid-pharm.com

https://velotime.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018